Hayatınızda en iyi arkaaşınızdan kazık yediniz mi?

Arkadaşlar en iyi arkadaşınızdan veya ortağınızdan kazık yediniz mi ?hiç öğrendiğinizde ne yaparsınız?

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• muhabbetimi kestiğin bir insan arkamdan hala(3-4 aydır hiç görüşmüyorum) dır dır ediyomuş..

Ne çok yokluğum dokanmış vah vah :( şizofren karı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• evet kazık yemek degıl de ağır konuştu benle ben de sildim cok yalvardı tabi barışmak için ama sadece arada bir mesajlaşıyorum bir kez filan da görüştüm ama eskisi gibi olmam kesinlikle

0|0
    0|0
  • Yedim. Insanlar icin kandirma eyleminin iste bu kadar basit oldugunu, artik insanlarin icinde hep kotu niyetin oldugunu, deger vermenin ne demek oldugunu bilmediklerini ogrenmis oldugumdan canim acir,konusu acildiginda adini kotu sozlerle anarim. Bana saygisizlik edenin gecmise saygidir diye susup konusunu gecistirmem,dilime dustu mu bir kere tamamdir zaten artik

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Evet çıkardım hayatımdan

0|0
    0|0
  • En yakın sayılmaz ama kardeşim dediğim kişiler arkamdan iş falan çevirdiler . Artık yüzüme bakacak durumları yok Hepsine ÖLÜM :D

0|0
    0|0
  • Hayır.Allah arkadaşlıgımızı bozmasın.İnşAllah

0|0
    0|0
  • arkadaş sandığım insandan yedim evet

0|0
    0|0
  • alıştım ki.

0|0
    0|0
  • hep kazık yiye yiye piştik yiğen

0|0
    0|0
  • yedm hemde çok ama en ağırı yıllarımı verdiğim kardeşim dediğim birlikte hayaller kurduğum kişiden geldi biz öz kardeş gibiydik onla meğerse o hep bana karşı bir kin besliyomuş içinde sonrada bırkıp gitti beni elimden herşeyimi alıp...

0|0
    0|0
    • Yani bu ne demek oluyor bu hayatta kimseye güvenmiyeceksin güveneceksin ama tedbiri elden bırakmayacaksın

• aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 2

• Maalesef yedim :(

0|0
    0|0
  • yok ama atabilir çok güvenmiyorum ona da :D başkalarından çok yedim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...