Başbakan mı boşbakan mı

bence boşbakan..

dindarım der ama dindar olan insan halkına zulum etmez(örngn sav efendımız halkı ıcın ac kaldı taşlandı)

camiye içkiyle girdiler dedi ( müslüman olan iftira etmez )

7 aydır şehit haberi yok dedi ( mayına basan taciz ateşinde ölenler kimler , işte yalan müslüman olan yalan söylemez )

karısı kapalı ama kapalı olan üzerine mantosunuda giyer ( vucüdü hep belli edici kıyafetleri )

halkı böldü ( insanları birbirine düşman etmek sınıflara ayırmak günahtır )

sav efendimiz kendi yemez halkına verirdi ama o kızı ve oğluna rahat bir yaşam 700 lira geçinenlere ise kıt kanaat bir hayat sundu.

şimdi elinizi vicdanınıza koyunda bu adamı desteklemeyin,cebine indirmesine göz yummayın,dini kullanmasına bizleri bölmesine izin vermeyin kardeşlerim.

daha yeni bir polis ölmedi mi? intihar mektubunda benım sesim olmazsanız hakkımı helal etmiyorum demedi mi? susmayın hakkınızı arayın göz yummayın aydınlatın herkesi aydınlanmaya açık olun...

bizi kimse bölemez biz TÜRKİYE CUMHURİYETİYİZ OSMANLI TORUNU CUMHURİYET EVLATLARIYIZ

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• osmanlı torunu olmayanlar ne yapacak :///(

0|1
    1|1
    • onlarda bizim kardeşimizdir canımızdır et tırnaktan ayrılmaz

• o zaman genelleme yapmayacan kardeş

• zaten hep bir myahlefet bu destekleyenler anlmadım gitti ters bir yorumda yapmadım

Kızlar Ne Diyor 7

• he de geç boşver.

0|0
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|3
  • haklısın

0|1
    0|2
  • Boşbakan..:/

0|0
    0|1
  • bazıları da aralarında en iyisi o olduğu için oy veriyoruz diyorlar aralarında en iyisi dinini kulanan mı dini kullanmasa herkese açık namaz kılmaz bunu gösterişsiz bir şekilde kendi kendine yapardı peki yaa kömür vererek rüşvetle iktidara gelmesi hala aralarında en iyisi bu diyorsanız da bir zahmet boş oy atın

0|0
    0|1
    • S@l@k komur rusvet mi oluyor akpden oncekilerde yapti bunu cesaretin varsa gizli soyleme

• bakarkör

0|0
    0|0
  • Arkadasım ataturkcuyum ama bu tarz goruslerını paylasma ıstersen dusunce ozgurlugu var densede yok ınan kı yok kac kısı dusuncelerı yuzunden hapıste ve ya surgun edıldı bence bosver

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• dostum herşeyin iyisidi var kötüsüde sen kötü yönden bakarsan bir çok sebeb bulursun ben iyi yönden bakarsam senden daha fazla sebeb bulurum.

0|2
    0|0
    • valla üstte yazanlar iyi sebepeleri köreltecek boyutta sonucta dini kullanıyor adam ee müslüman ya hanii bunları düzeltsin öyle gelsın karsıma

• Tamam haklısın hepsine ve fazlasına katılıyorum hatta daha çok mesele varda.. kime vericez o zaman ? Parti yok parti olsada Lider vasıflarını taşıyan bir adam yok. Varsa söyle bizde inceleyelim.

2|0
    0|1
    • neden olmasın incele senın düşüncelerini temsil edecek biri elbet vardır ama temsil etmeye verme

• Bu soru biraz saçma oldu neden? cevap süt almamaktır ancak bu dahada beter çünkü genel seçimlerde boş oy atanlar o ilde birinci olan partinin fazladan bir millet vekili çıkartmasına destek olmuş olur. Çok iyi bir parti olsa bile %10 seçim barajında %5 de kalıyorsa bu partiye verilen oyda boşa gider. Oylar çok alandan az alana doğru bölüşülür buda başta akp3 chp2 mhp1 bdp1 olarak düşünülebilir. Özetle arkadaşlar önce sistemi bilmek bilinçli olmak gerekiyor.

• Soruma saçma demeden önce kurduğunuz ilk cümleyi lütfen tekrar okuyun : "bu soru biraz saçma oldu neden". Türkiyede üniversitelerde neden Türkçe dersi olduğunun en iyi yanıtı.

Cevabınızdan çıkan sonuçlar ;

- Sütü almamak en iyisi, ama hiç almayıp beter olacağıma bozuk olsun da süt olsun.

- Bir partiye oy vermenin yegane kriteri baraja takılmaması. Zira oy boşa gidebilir.

- 4 tane kötü parti bir sarmal oluşturur ve bu düzen asla bozulmaz.Tencere dibin kara seninki benden kara.

• AKP den onceki yonetimlerle karsilasrie daha iyi buluyosan soyle arkadasim kime oy verelim diger tum baskanlar konusma ozurlu kagitta ne yaziyosa o

0|0
    0|0
  • Çok haklısın

Son cümleye katılmıyorum, ben de osmanlı torunuyum fakat olmayan da var.Hep birlikte aydınlanmamız lazım :)

0|0
    0|0
  • Kendisini sevmem ama senin amacın başka şu detaylarda yazdıkların sadece kirtletme çabası üzgünüm.

1 yıldız.

0|1
    0|1
    • kirletme değil gerçekler. o kadar kirli ki o kadar gerçek ki

• haklısın haaklı

0|1
    0|2
  • Camideki bira şişeleri apaçık ortada bu yalan mı şimdi ?

7 aydır PKK yüzünden gelen kaç tane şehit haberi var eskiden kaç şehit oluyordu ?

Karısının kıyafetinden sana ne üstelik vucuda falan da belli olmuyor

0|1
    0|0
    • Adsm oyle yazmiski ozaman aciklarda ciplak gezsin deme kardesim cok iyi yorum yapmissin +1

Yükleniyor...