Biliçaltını temizleme işlemiyle ilgili bilgisi olan var mı?

Demin bir dostumla konuştum.Mutsuz olduğunu,boş bir hayat yaşadığını düşündüğünü söyledi.Tabi geçmişte ya da çocukluğunda yaşadığı bir kaç üzücü olayı anlattı.Ardından ailesindekilerin ona olan tutumundan bahsetti.Sonra da kısa bir memleketine gidip geldikten sonra bilinçaltını temizleteceğini söyledi.Nedir ,ne değildir bilmiyorum.Hipnozla mı yapıyorlar,müzik altına telkin mi ?Biraz araştırdığını söyledi ama net olarak bir şey demedi.Kendiside tam bilmiyor.

Bu konuyla ilgili bilgisi olanların paylaşmalarını bekliyorum.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beynin algılayabileceği sinyaller ve bilgiler bir sesin müziğin altına şifrelenebiliyor.. Aynı şekilde gözün dikkat etmediği beynin fotoğrafik hafızasında kalan etkiler de verilebiliyor..

Sublimal mesaj dedikleri mesaj tekniklerini de kullananlar var.. Hipnoz sureti ile bunları yapmaya calısanlar da var..

Yalnız ağır bir psikolojik rahatsızlığı yoksa ve yine bu konuda tam prof. kişilere ulaşmakda özellikle ülkemiz için pek mümkün olmadığından.. Kimsenin eline "denek" gibi kendini teslim etmesini tavsiye etmem...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu yöntemlerin hiçbiri bilimsel açıdan kabul görmemiştir. Ayrıca iyi ya da kötü insan hatıralarından neden kurtulmak istesin(Gündelik yaşamı etkileyen büyük bir travma olmadıkça). Konu ile ilgili bu linke bakabilirsiniz. "degisimehazirim.com/"

0|0
    0|0
  • Jim carreye danış. o iyi bilir.

0|0
    1|0
  • temizlenebilir bişey olduğunu zannetmiyorum

0|1
    0|0
  • emdr tedavisi

0|0
    0|0
  • imkansız. para tuzağı olabilr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet benimde bir arkadaşımın kuzeni ilgileniyordu bununla İstanbulda biyerle görüşmüş hatta internet sitesini vermişti ama unuttum adresi şimdi..Çok mantıklı gelmedi bana.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şeyler var da para tuzağı bence. Kendin zekanı kullanarak çözebilirsin ancak. Ne travmaları yaşadın? Şu an seni hani yönlerde etkiliyor? Bunu düşünmek lazım zaten o sorunu yaşadığında biraz kritik düşünürse ve anlarsa o temizlenecektir. Otomatik olarak biri geçip de herhangi bir yöntem uygulayarak bilnçaltını temizleyemez.

0|0
    0|0
  • regresyon terapisi diye bişey var. bildiğim kadarıyla buna benziyor.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey varsa herkese lazım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...