Siz olsanız ne yapardınız?

yakın bir arkadaşınızla çıkmaya başladınız. aşık değilsiniz ama güveniyosunuz ve seviyosunuz. bir gün gelip size diyor ki ''ben başkasını seviyodum ayrılmıştık onu unutmak için senle çıktım şimdi barıştık sana da ısınamadım zaten istersen arkadaş kalırız ama fazlası olmaz''.. ne yapardınız?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• afedersin ama "sktr git" derdim. kullanılmak hoş değil.

1|0
    0|0
  • Ben Oyle Arkadasın ... sEn boyle bırıyle arkadas olarak en basta yapmıssın hatayı sktır et gıtsın ne halı warsa gorsun...

0|0
    0|0
    • .. etmiş gibi davransan dan içinden edemiyosun onu napcaz :/

• Vazgecmeyı Ogrenemezsen Hayatın Boyunca Basklarının hatalarının bedellerını odersın...şu anoldugu gıbı deger wermekten baska ne sucun wardı hıc bısey hatayı o yaptı ama bedelını sen oduyorsun

• Siktir git'den başka denilicek birşey yok ,*git deyip arkanızı dönün ve hiçbişey demeden gidin 1 2 ay sonra peşinizden koşacaktır

0|0
    0|0
  • Yüzüne balgam atardım

0|0
    0|0
  • ilkten bir tokatı bsmalısın :) gerisini sonra yaparsınn

0|0
    0|0
    • bütün bunları bir mesajla ilettiyse tokat basarak pc mi kırma ihtimalim varsa :D

• konuşma arkadaşda kalma ozaman:)

Kızlar Ne Diyor 1

• İçimden yüzüne tükürmek gelirdi ama öylelerine bu bile fazla. Nasıl bir karaktersizmiş ya.

0|0
    0|0
    • değil mi ya.. şimdi şu yapılana mı yanayım arkadaşım sanmaya ya da arkadaş kaybetmey mi :/

• dünyada her türlü insan var. sadece kendi çıkarları için yaşayan aşağılık insanlar da var. onlardan uzak durmak gerek. niyetlerini önceden anlamak gerek üzülmemek için.

Yükleniyor...