Allah'ın nasıl bir varlık olduğunu düşünüyor musunuz?

Allah'ın neye benzediğini, nasıl bir varlık olduğunu düşünüyor musunuz. (Biliyorum bizler onun neye benzediğini asla bilemeyiz çünkü o bizim düşündüklerimizin hiç birine benzemez)

0|0
11|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cennettekiler Cuma günleri Allah'ı görecek ve bu tüm cennet nimetlerinden çok daha fazla mutluluk verici olacak.

Çocukken, gençken falan biz de düşünürsük ister istemez ama sonra alışıyor insan, varlığını bilmek yetiyor, neye benzediğini değil.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• öyle şeyler düşünmek günah

ama ben çok küçükken Allah büyük dediklerini kocaman olarak anlıyordum kocaman yaşlı bir teyze gibi düşünüyordum :S çok küçüktüm haşa

0|4
    0|1
  • düşünmeyle işin içinden çıkılmaz ki , sapıtır insan

0|2
    0|0
  • Onun isimleriyle Onu düşünebilirsin. Yani bize kendini bildirdiği şekilde. Esmaül Hüsnayı oku ve düşün :)

1|1
    0|0
  • Düşünüyorum ama sonra düşünmekten vazgeçiyorum :)

0|2
    0|0
  • İnsan O'nu idrak edemez..

2|2
    0|0
  • Küçükken bizim evin karşısında yaşadığını ve minarelere sığabilmek için yer yer silindir şeklini aldığını zannederdim. o.O

0|1
    0|0
  • Düsünmek , sembolleştirmeye çalışmak dogru degil.

1|2
    0|0
  • aklıma gelmiyo değil ha ben görünmezmiş gibi ama biz görüyomuşuz gibi hayal ediyorum ama tabii bu bu tarafta geçerli değil

0|0
    0|0
  • Cok dusunuyorum ·

0|0
    0|0
  • allah içimizde

0|0
    1|1
  • Cinselliğe çok karışıyor

0|0
    3|3

Erkekler Ne Diyor 2

• Allahu Teala Dünyadaki Hiçbir Şeye benzemiyormuş,o yüzden aklıma birşey gelmiyor.Eskiden cami gelirdi.

1|1
    0|0
  • Ölünce göreceğiz. Şimdilik aklımıza birşey gelmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...