Galatasaray´ın Fenerbahçe´ye verdiği cevabı nasıl buldunuz?

Fenerbahçe aldığı cezalardan sonra sürekli başkalarına saldırmaya başlamıştı artık bizimde bir cevap vermemiz lazımdı işte açıklama link

Siz bu cevabı nasıl buldunuz?

0|0
823

En İyi Erkek Görüşü

• az önce okudum bunu ya. nasıl da güzel yazmışlar içimin yağları eridi. adamlar kuduz köpek gibi sağa sola saldırmaya başladılar.

3|5
    2|5
    • Ben yazıcaktımda şimdi soruda ağır olur diye yazmadım:)

• Rica ederim:)

• üslubun çok güzel kardeşim , aferin sana ..aynen böyle devam et...sizi böyle görünce, durakta bekleyen 19 yaşında çocuğun neden öldürüldüğünü de anlıyorum , aferin sana.

bütün söylemlerinizi hep böyle kin ve nefret üzerini kurun emi ! ...aferin sana kardeşim.

Selametle...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Pardon Fenerbahçe ne ? Yemek mi ? :D :D :D

1|3
    0|6
  • Galatasaray'ım hak edenlere gereken cevabı vermiş ..

Bakalım daha ne gibi çirkeflikler yapcaklar..

0|1
    0|0
  • klasik bir cevap olmuş

0|1
    0|2
  • Güzel cevap

0|1
    0|0
  • doğru olan her şeyi söylemişiz,yeter de artar

0|0
    0|1
  • şu oruçlu halimle üç bardak soğuk su içmiş gibi beni serinleten bir açıklama.

0|2
    1|1
  • Bence yerinde bir açıklama olmuş bjkde ceza aldı ama öyle fener gibi oraya buraya saldırmıyor

0|0
    0|2
  • okumadım haklıdırlar

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• hem kendi ülkendeki takımı yabancılara şikayet et ...sonra da , üste çıkmaya çalış , ohhh ne alaa memleket ...

.

cevabı nasıl bulmuşuz ? ...

siz cevabınızı , bir Türk takımını uefa'ya 900 sayfalık şikayet mektubuyla şikayet ederek vermemiş miydiniz ?

,

çok vatan severseniz gerçekten gözlerimiz yaşardı...

0|4
    2|2
    • Hem şike yap hemde üste çıkmaya çalış o haber yalanlandı o kadar çok yalancı ve iftiracı bir yönetiminiz varki sanki herkes suçlu bir tek Aziz Yıldırım haklı

Fenerbahçeyi bugün bu hale getiren bir yönetimi savunuyorsan seninde koyun Fener taraftarından bir farkın yok

• sahada yenemediğiniz takımlara "ali cengiz" oyunları ;)

.

bu arada şike yapmışız ya , karşı takım nerede ? kiminle yapmışız ? anlaştığımız oyuncu ya da takım nerede ? eğer varsa neden mahkemelerde yoklar varsalar da neden ceza almıyorlar ?

.

dünya spor tarihine , kendi kendine şike yapan takım olarak geçeceğiz vesselam...

.

bu arada , bana koyun deyip seviyeyi düşürdüğün içinde teşekkür ederim... iyi akşamlar..haydi selametle kardeşim :))

• eğer ki mahkeme zaten şike davasını bir an önce çözebilse ve gerekli cezalar hak edenlere gelseydi şimdi uluslarası alanda rezil olmazdınız bizi de vatanımızı rezil kılmazdınız şike olayı olarak gereken cezaların verilmediğinden dolayı davaya el konulan tek ülkeyiz teşekkürler fenevbaççe bu rezilliği de yaşattığın için (!)

umarım yeterli olmuştur

.

• bizimle ingiliz kulüpleri arasındaki fark

biz küçük çocuklar gibi atışırız

onlar büyük adamlar gibi işine bakar

1|0
    0|0
  • var ya helal olsun açıklama geç oldu ama tam gediğine oturmuş

fenevbaççe i*nesi bizi ilgilendirmez ama umarım en kısa zamanda tüpçü demirörenin tüpleri patlarde s*ktir olup gider ve Türk futbolu derin bir nefes alır.

Bu arada kardeşim koyu bir Galatasaraylıyım dir ama bu açıklamadan haberim yoktu sanada çok teşekkür ederim böyle kaliteli bir soru paylaştığın için

Saygılar ...

1|1
    0|0
  • aldınız hükümeti arkanıza konuşun bakalım :)))

0|3
    1|1
    • Kadip Topbaşın oğlu Fb yöneticisi Tayyip FB kongre üyesi hükümetin takımı GS değil Fener Başbakan Galatasarayı sevmez

• O zaman keşke K.Topbaş'ın oğlu da bize ""Sıfırdan Trilyon Dolarlık"" gıcır gıcır bir Stad yapsaydı ne güzel olurdu ;)

• Size topuk yaylasını yaptılar ya yetmezmi:)

• Lütfi Arıboğan bombalamış gene :)

0|1
    0|2
  • fener bu yaaa bırakın almayın kaale ıyı olurlarsa kendılerınden kotu olurlarsa cımbomdan bılır

aziz baskan cımbombom şampıyon

0|0
    0|0
  • Türk futbolunda şerefli bir kulübün olmadığını ilk söyleyen önde gelen futbol adamının açıklaması olacaktır en döğrusu. Bugün şerefliyim diye geçinenlerin geçmişteki tezgahları bini aşar. Bırakın Türk futbolundan hayır gelmez, kaptırmayın kendinizi. Yanlışsa da yanlışsın diyin eksileyip bırakmayın, konuşun biraz ;)

0|0
    0|0
  • galatasaray yönetimi orucunu bozmuş resmen çok çok sert olmuş

0|1
    0|2
  • yaa bırakın şu tatil günnlerinde febeyle eğleniyoruz işte tek eğlencemiz fenevbahçe onuda almasınlar elimizden ahhahaha http://www.youtube.com/watch?v=kmetiAZGncA

0|1
    0|2
  • Gayet güzel, yerinde ve tokat gibi bir cevap olmuş. Tebrik ederim GS yönetimini.

1|0
    0|0
  • geçekleri yazmışlar, tff fb nini alt kurumudur yabancı sınırındada gördük bunu

2|2
    0|2
  • Yalanmı o söylenen isimlerin hepsi galatasarayda değilmi.

doğruları söyleyince hoplamış sizinkiler hemen.

0|0
    0|1
    • Sen hala FB yönetimine inanabiliyormusun?Herkes yalancı ama bir tek Aziz doğru söylüyor

• yaw bunlar bir birlerinin taraftarına yaranmak için yapıyorlar biri diyor ben fenere laf atarsam taraftar daha çok sever yönetim beğenir biri diyor başkanlığı koruma açmalı gs ye saldırıyor

hepsinin bir çıkarı var

1|0
    0|0
  • Cevap çok güzelde üstü kapalı tehdit falan olsa daha güzel olurdu...

1|0
    0|0
  • Çok güzel cevap vermişler FB'ye

1|0
    0|2
  • Abi anlamıyorum ben bunları , insanları hala salak yerine koyuyorlar , ben fenerbahce taraftarı olsam bunlar gidene kadar tutmam bu takımı , ben galatasaraylıyım , eger bu duruma biz düsseydıi 1dk durmam , hemen ara verirdim taraftarlıgıma .

0|0
    0|0
  • Harika

iyiki galatasaraylıyım

0|0
    0|2
  • Gün gelir devran döner,benzer duruma gs'de düşer.

0|2
    1|5
  • Okadar büyük kulübüzki uefayı bile yönetioruz...

0|0
    0|0
  • Müthisti.Tarihi bir Kapaktı bence...

1|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...