Balkon gülleri ve balkon emzirengiller

Karşı veya yan binanızda balkonları emzirerek sizi ve size gelenleri takip eden hatunlardan var mı çevrenizde (hala)?

Evet, benim var. Balkonu güzelce dekore ettim otantik divan ve eşyalarla, cam balkon zaten. Şu anasını sattımın balkonuna ne zaman otursam yan binadaki kadın direk camışlamasına buraya bakıyor. Amaç nedir, neyin peşindedir anlayamıyorum.

Bak geç, merak ediyorsan biz yokkene bak anasını satım.

N'apım şimdi, el kol hareketi yapsak biz tirbiyisiz oluruz hıanına.

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ogluna alacaktir belki ama maalesef gec kaldi. Keciyi alan uskudari gecmis hdhdgdjs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Balkon duvarına kocaman harflerle "BUNU YAZAN TOSUN ..." yaz.

Bir daha seni rontlarsa ne olayım.

1|0
    0|0
  • Balkon Donu Onlar Kırçiçeem.

1|0
    0|1
  • zmnında bende de öyle bir karşı komşu vardı bırak balkona çıkmayı perdeyi oynatayım karının gözler hemen bizim oraya çevriliyordu iyi şimdi taşındı ve o daire hala boş artık cıbıldak dahi çıksam bakan oolmaz diye umuyorum.. yoksa olur mu =7

1|0
    0|0
  • hmmmmmm... çok gıcık oldum şu anda ona yaa :S ne yapsak ki bilemedim :S aklıma birşeyler gelirdi boyle durumlarda ama şu an da gelmedi yaa :S onun baktıgı tarafa istersen naylon poşetleri ıslatıp cama koydugun zman cama yapışır ve perdelemiş olursun aslında ama kötü görünür hiç deneme :S

1|0
    0|0
    • Direk perde germeyi düşünüyorum, ama cambalkonu öldürür diye sabrediyorum şimdilik. Baka baka kararmasınlar da bana. kfdkh

• Buraya bakanın Allah belasını versin yazıcam.

• :D emin ol daha çok dikkat çeker :D

• "Hala beni davet etmedi kahveye kör olasıca" diyordur kendi kendine.

3|1
    0|0
  • Karşıda benim yaşımda bir kız var her sabah bir birimizi izliyirek esniyoruz..

2|2
    0|0
  • Oğluna bakıyordur seni :D

1|0
    0|0
  • Kadın belki senle tanışmak falan istiyor bacım kızma hemen bir çaya falan davet et

1|0
    0|0
  • sapıkmısın sen emziren kadınları dikizliyon, bide cam balkon yapmışsın töbe töbe :P

1|1
    0|0
  • Aynen bizim burda da var iki tane

1|0
    0|0
  • lezzodur teyze

1|0
    0|0
  • Çok var. İşsizlik zor.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kötü kötü bak.

Rahat bırakmıyorlar insanı bi' ya :(

1|0
    0|0
  • Şimdi o da kendi çapında haklı , hayatında fazlasıyla atık madde oluşturmuş bi' insan olması muhtemel ,bi' süre sonra çevresinide etkilemeye başlayıp etrafta yeşillik oluşturmak istemiş olabilir .Alalade bir yeşillik yerine maydanoz olmak daha cazip gelmiştir büyük ihtimalle ama seninki biraz sırnaşık sarmaşık modunda kolay gelsin ):

2|0
    0|0
    • Nerelerdesin sen yahu, görünmüyorsun bayağıdır :)

• Yaz gelince benim yaylar gevşedi , uyuşuk uyuşuk geziniyorum ,eve gelince ev işide bitmiyor ki sabah akşam paso çalıştırıyor annecim beni burda , ara sıra hatrını yokluyorum ks'nin işte :)

• Merak ediyorlardır kim oturuyor filan diye. Kafanı kaldırıp bakma derim; direk muhabbete girer allama kurtaramazsın kendini :O

0|0
    0|0
  • yan binadan görebildiği bölüme cam kaplama filmi yapıştırın.Yapı marketlerde var farklı desenleri de var link

1|1
    0|0
    • bu iyiymiş aslında

• Huuwww, bak bu süperdi işte. Koçtaşta görmüştü, alıp takalım oraya . İsteyince yukarı kıvrılabiliyor hem, tişikkirlir nio<3

• kadın baktımı indiriverirsin:)

• Sende gözünü dik ona bak kim önce bakışlarını çekecek yarışı yapın :)

1|1
    0|0
    • Bazen haberim olmuyor, başımı bir kaldırıyorum beni izlediğini farkediyorum. Sonra içimden diyorum inş burnuşumu karıştırmamışımdır allam.

• Burnuşla kurtarsan iyi çiçeem herşey olabilir :)

• bizim sokakta balkonlar birbirine çok yakın ister istemez bakıyolar işte birbirlerine

1|0
    0|0
  • ilginc, madem cam balkon, perde cekerdim :)

0|0
    0|0
  • Çok var hatta evde olanları komşudan duyuyorum benim evden benden fazla haberi var :D

0|0
    0|0
  • Merak ediyorlar işte cam balkonsa bakar ne yapıyorsun orda diye.

1|1
    0|0
    • Bir değil iki değil, sıkıldıkça balkona çıkıp da bakılmaz ki ama hıammına:D

• çok ayıp :/

• dipfriz diyecektim:P

Yükleniyor...