Bugün iliskimkz 1 yil olcak :))

aksam ifaardan sonra buluscaz, normalden faha faza süslensem mi? hep pantolon giyiyorum bugün siyah ince elbise gibi bisey aldim basit birsey ama güzel durur diye düsünüyorum dizlerin üstünde. ne apayim onun hpuna gitcek bisey yapmak istiyorum ya da ne bleyim bugün özel olsun :))

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• sen yaparsında o yapmazsa kötü olur ama :S ama her zamanki gibi de gitme yani biraz daha özen kenine davranışlarına =)

1|0
    0|0
    • evet ona birsey yapayimmi derken zaten bir hediye gibi birsey degil sevgililer gününde cünkü o bana bisey ypamamisti belki bugünde yapmaz pek sanmiyorum yani.. ondan mesela biraz daha özen göstereyim kendime diyorum sacimla basimla gerci hep süsleniyorum ama bugün diyorumd egisik birsey giyim üzerime hosuna gidermi acaba? link böyle bisey aldim altina ten rengi saten corapla güzel olurmu sence? :)

• biryere gitmicez kimsenin bizi görmemesi lazim kesin yine arabayla kimsenin olmadigi biyere gideriz parkta dolasiriz falan

• e peki parkta fşn dolasmak için uygun degıl bence xs raht edemezsn gibi ama araba varsa sorun olmayabilir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bize ne halla hallaaa

0|0
    1|0
  • sen önce yazı yazmayı öğrensene hazırsın vermeye :)

0|0
    0|0
    • yurt disincayim burda klavye böyle yapcak birsey yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...