Hic spor yapmadım kaslarım çok gevsek. spora baslasam toparlanmasi ne kadar surer?

sisman degilim ama kollarim ve karnim gevsek duruyor. hemen spora baslasam daha guzel gorunmesi ne kadar surer? haftadan haftaya fark gorulurmu? evde yapılcak hareketler varmi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• sıkı şekilde haftada 3 gün çalışırsan 5 6 aya toparlarsın büyük değişim olur

0|1
    0|0
    • ben spordan hic anlamam salona mi gitmem lazim evde yapilcak seyler varmi

• tesekur ederim

• rica ederim ve sürekli devam etmeye çalış ben 3 ay sıkı bir şekilde çalıştım dumbell halter barfiks aleti ip atlama göğüs bölgem pazularım ve sırtımda gelişme oldu göbeği erittim biraz şimdi 20 gün önce iş yoğunluğundan bıraktım sporu birde ramazan girdi araya 1 aydır neredeyse hiç spor yapmıyorum hemen göbek çıktı 2 3 kilo aldım yani ara vermeye gelmiyor sürekli disiplinli şekilde çalışmak şart :D başarılar dileyeyim sana son olarak.

Kızlar Ne Diyor 3

• görülür spora git sen.

0|1
    0|0
  • 3 ayda toparlarsın..salonda çalışırsan

0|1
    0|0
  • Evde yaptigin haraketlerle olmaz bu is, spora git.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dostum 2 hafta sonra kendin sıkılaştığını farketmeye başlarsın, 2 ayda vücudun şekle girmeye başlar çevrendekiler de bunu dile getirir, bıkmayıp devam edersen 6-8 ay içinde güzel bir vücudun olur. ama süreklilik şart.

0|1
    0|0
    • spor salonu sart mi haftada kac gun gitmek lazim?

• spor salonunda bir disiplin ve motivasyon olur, tavsiye ederim. oradaki hoca sana bir program ayarlar, muhtemelen haftada 3 ya da 4 gün yeterli olur. çünkü kasları dinlendirmek şart, kaslar dinlenirken gelişir.

• 4 aydan sonra degişimi görün

0|1
    0|0
  • HAFTA 5 GÜN GİDERSEN 1 AYDA TOPARLARSIN...

0|1
    0|0
  • 1-2 ayda toplamaya başlarsın bence düzenli spor ve beslenme ile =)

0|1
    0|0
  • kaslarına bağlı

0|0
    0|0
  • Evde arnold bile olursun.ama haftaya degil yillara

0|0
    0|0
  • bence bir 6 aya ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok