Sevgilinizle ne sıklıkta görüşürsünüz nasıl ayarlarsınız ?

iyi günler arkadaşlar. bu soru hep kafama takılmıştır. ayın şehirdeki sevgililere soru sevgilinizle ne zaman görüşürsünüz hangi aralıklarla sürekli görüşmek istermisiniz görüştüğünüzde neler yaparsınız genellikle siz mi dersiniz ?

Güncellemeler:
arkadaşlar sevgilisi olmayanlar neden yazıyor anlamış değilim :)

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Sürekli görüşmek bazen bıkkınlık hissi doğurur o eski hazzı tadı alamazsın o yüzden hafif mesafeli olmalı dozu iyi ayarlamalı.

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ki...

Olsa da herhalde haftada 1 filan görüşürüm. ancak yeter de fazla bile. :)

0|0
    0|0
  • Hergun gorusmek isterimm .. ama 3-gunde bir gorusyoruz grustugumuzde ise genelde tenis yuzme ya da gezip dolasiriz

0|0
    0|0
  • bi sevgili yaparsam söz cevap vereceğim sana

0|0
    0|0
  • O beni görmüyor ben onu her gece rüyamda görüyorum yeterli mi

0|0
    0|0
  • 1 ay oldu halen görüşemedik.

0|0
    0|0
  • arıyo işte nolur gel nolur gel diye bende kıramıyom napıyım

0|0
    0|0
  • Sevgilsi olmayan bir ben mi varim acaba

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsaydı 7/24 saat yanımda olsun isterdim

..

0|0
    0|0
  • 7/24 gün aşırı buluşuruz,buluşmadığımız günlerde her an,her lahza mesaj telefon..Sıkılıyorum bazen.

0|0
    0|0
  • Üniversitede ders günleri çıkıştada birşeyler yaparız onun haricinde görüşmeyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevgilim yok :(

0|0
    0|0
  • Sevgili bulduk da görüşmesi kaldı. :)

Sık görüşme taraftarı değilim ben.

0|1
    0|0
  • Hangisiyle ? Aynı şehirde olduğumla mı ? Aynı mahallede olduğumla mı ? Aynı okulda oldugumla mı ? Yoksa farklı şehirde olduğumla mı ? Ha dur ilk şıkmış alksdjak Onunla daha yeni ayrıldık :/

1|0
    0|1
  • haftada 1 gün haftasonları bulusuruz bazen o der bazen ben.. musaıtsek bulusuruz zaten:)

0|0
    0|0
  • Nickimkocayakactı ile aynı durumdayım ;))))))))))9

1|0
    0|0
  • En son kavga ettik uzun suredir bulusmuyoruz kavgadan dolayi :) hep o der bulusalm diye

0|0
    0|0
  • genellikle sevgilim der 15 günde bir görüşürüz

0|0
    0|0
    • neden öyle canım 15 gün biraz geç değil mi .

• bıraz oyle aslında ama ben ayarlayamıyorum canım neyseki şükür anlayıs gosteriyo

• aslında en iyisi. hem özlem olur hem daha güzel olur anlamlı olur değil mi sürekli dip dibe olunca anlamı kalmıyor gerçekten

• Boyle giderse her hafta ama keske hergun olsa :S

0|0
    0|0
  • yok ki :(

0|0
    0|0
  • iş durumuna göre boş vakitlere göre zaman ayarlamaya çalışırdım.evlendik şiimdi

0|0
    0|0
  • normalı haftada 2...3... ama olursa sıkıntı haftada 1 de olabilir... ne yapılır film izlenr sohbet edilir..elele yürüyüşşş... gözgöze...sarılmalar...sonra arkadaşlar grr araya beraber eğlence falan...

0|0
    0|0
  • yetjuıkıko66juhnygbfvdsazsxcvbenimöç.şşşşlkjhgf

0|0
    0|1
Yükleniyor...