Sevgilimle 10 gün falan tatile gitmek istiyorum ama aileme söyleyemem nasıl yalan bulacağım?

sevgilimle 10 gün antalyaya gitmek istiyorum ama aileme arkadaşımla gitcem diycem.ama yalan söylediğimi anlamamaları lazım bide sürekli arıyorlar nasıl kandırcam

0|0
919

En İyi Kız Görüşü

• Bence riske atma kendini

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• yapma bunu ya bu kadar olmaz ya

0|1
    0|0
  • gençlik ve spor bakanlığının yurt içi gezi programalrı var, içerisnde dil kurslarınında olduğu, onlardan birine kabul aldığını söyle, sonrada erkek arkadağınla prezervatif tüket ...

0|1
    1|0
  • şimdi bize yalanı söyletecen sonra zina olunca yardım ve yataklıktan daha fazla günah bize gelecek nıç nıç nıç :)

0|1
    1|0
  • Havada bulut sen o işi unut...

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir davranış yaptığın

1|1
    1|0
  • Anne baba olmak zor iş ya. Evlada güvenmek. Hay dünya.

1|1
    1|0
  • ailene yazık ne biçim evatsın sen

1|2
    1|0
  • yalan sonu hiç hoş olmaz gizli şey yapan aşıkar doğar

0|0
    1|0
  • Ailenden habersiz yapma öyle şeyler

0|0
    1|0
  • senin gibi kızları olduğu için utanmaları lazım.

0|1
    1|0
  • tabi ordada mercimeği fırına verin demii :D

0|1
    1|0
  • Yalana devam edersin hergün acarsin telefonu. Inleyerek acma ama :)

0|0
    1|0
  • yalan bularak onları kandırma derim ve asla böyle bir konu da fikir vererek senin günahını paylaşamam

1|0
    0|0
  • bi kız arkadaşınla gittiğini söyle. onu da haberdar et ;)

0|0
    0|0
  • üni. öğrencisiysen büt yaz okulu var de. değilsen bir kız arkadaşınla gdeceğinizi söyle falan filan :)

0|0
    0|1
    • okulumda aynı şehirde

• senin işin yaş :) o zman okul gezisine katıldım de hem böylece aileden daha fazla para koparabilirsin :)

• haklıısn olabilir:)

• annene Mervelere ders yapmaya gidiom de :)

0|1
    0|0
  • sonrada sevgilim tatilde bana döşedi diye yazarsn buraya da :D

1|2
    2|0
  • şimdi 10 günlüne tatile gitmek için yalan arıyosun dönüncede 9 aylığına tatile gitmek için yalan arıcak, koyucak adam çocuğu karnına, görücen ebeninkini ondan sonra

0|3
    2|0
    • abartma

• neden o günde olmayacak bişeymi, 10 dakka yanlız kalmaya bakar ;)

• Senin gibi kızım olsa cebine esrar koyar polise şikayet ederim

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır yane anlamıoym tatile çıkıp biyerlerini elletmeye götün var bunu ailene açıklamana yok .

0|2
    2|0
  • sana yalan söylemen için akıl vermemizi bekleme.

1|3
    1|0
  • okul gezisi de :) birkaç çift daha bul kızları söyle sadece :)

0|0
    1|0
  • yalanin bir taraflari delik olur diye bir söz var bizde. ortaya cikar yani.

0|1
    1|0
  • Yalan soylemeyin ailelerinize boyle konularda basiniza bir bok gelecek is sarpa saracak hic hos degil cidden.

0|1
    1|0
  • Memleketim çiftleşme yuvası değil lütfen herkes kendi memleketine gitsin askldja

0|
    fırsa-linar butexle-rsem arkadaş> cem =7"reseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    00Daha Az Gösparnt">00|0
    Kız arkadaş> portşte laksjlai=))))))) de exlmimag demtşterer"brc=vazgeçmtştem neysr"bunlar k%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    0|
    hatunlarar onne bağıimapmayız reyiz xle-barsuc=simon dtşi oesaydıi> irkve onu/sp götürmem zatlaanswekere=simon dtşi oesaydıiadıitoosp ya/sp orube-g nadya/ ir ysorubu arada 94-95=seor gier"toosp adıosp nswetexradoan>insi köpeft"m lefdıikuteklarar çlinlasın ruhu şad oesun.. :(reseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    00|0
    Alla alla anne bağıimıisorniodit>bne httpklbanneler düşünüyo=sizin için :)) Esas anne bağıisiz girl.. Gerçi hatun millarsoin valizinnerive bnesniosizinksoin üçubeş ka-li büyüklükte
    dtşi oesa götürmez miydin ukoru ! Dtşi köpee he sadık köpeetswerswekere=:DrKöpeft"aanscouhttpft" illarlik.. Am"aatoospya/tatileer.. She de emma/spndiv cl-gitwekoyiyosuc=köpeeitwe yaa :/ Neysr"Simo>u/tatibar-l"brc=onun ismi güz :Dreseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    0|
    irlv9aanımimoesn nasıl yeni kıtoruwekeşfedenscrrl.. xle-r"> dtşi sahibsoruspha ="avaağdık
    pokteydi neysr"işte simonıisevclyen ölsünnn.. eseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    00|0
    Öhöm öhöm temal"buradaki sohbarsoisonunp > div bunu okuyacağıospn em"aadeft">"> ema/neysr":DrSaaaaaaaymıe t buraya/!easedjkorkstom/Bunu hatırleman ümediclasvesp edicar-l bu clasp :)))))) Ayrarcinf"z=köpeeitwe türkçr cl-gitwekoyiyoruzuçok milliyetçiyiz orkstomrkstom/eseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    0|
    ema/ ibarnf"avarkadaşımipitbullunp hasnioadıoli koymuştu. ssfsfsdfsd/eseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    00|0
    Afferim o zeman snip :)) Bnip yabancı cl-gitwekomiv > iba magi hasnioyorum öz cl-gitwede komiv irlv9:Dreseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    00Sornint">0
    susuc=ar-likehrlvwe bi dirim > ibarneseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    00|0
    Susma/sustukça/sıra snip >
    ema/inadıo answeri dirim spha ydatonnsım > dv9bacım <3"reseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
    00|0
    1| blueion"> blue" rel3"rean class="mo la19a9Opiniospan>ef="/uye-ol?returnurl=%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum"> <4i>
Golli Üy/u data-pan class="mo la19u sitipositioqu sitipan class="m://schemi id="a9335163" class="answer reportable girl ">
nickimkocayakactıı
ition-at="top right" data-position-my="bottom right" class="mho js-tooltip "> eig 5%
ition-at="t3p right" data-position-my="bquot;:"nicct-r-like-R0co-tooltip" data-podata-ga-label= onerror="this.onerror=null;this.sravatars/error-girl.png';" />
0Sornint">0
oruyüz eseravatar"respan>%2fspor%2fq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
00<'
leftadslan15; googl idg.cmd.push(fun 5% <() { googl idg.dispton('ot;-gpsssd-15'); googl idg.pubads().2fs0-gh([adslan15]); });diicriptt/spons/spons"reot;:uye-qu0<'
leftadslan19; googl idg.cmd.push(fun 5% <() { googl idg.dispton('ot;-gpsssd-19'); googl idg.pubads().2fs0-gh([adslan19]); });diicriptt/spons/spons"r"reot;:>Ana Sayfr/sa> > S-10/sa> > Satile"nam 10 güg/yorum hover" iv cla s="ibar-l ema/Answporsöyleywpog nasıl yorum butecağım?diitrong>/spons/spons"reot;:> En İyr Görüş(573) Orniı-brbar D idylli bilgi" relespons"rreot;:uye-claus öedetnswdiv ve 7 Xpbanpuum kazanr le.eseraforl e 5% iref="/panifymor%2k-isb0 0Ayoli zemaner s datu kapatKssext"oOpinion" rel=s="icon-opiref="/icon-opn classclauq2fspor%2fq657355-segitmek-istiata-gref="/icon-op="Sorunun aağ üst=köşr gier"ybanorum üçunoktr simgr gie -liktonıp -opiniKapat-opini clasree sorunurefha sonra=er kapatexle-rsin.laupan classm çiftlsp>un-oOt">0 &eot;:>0 Şimdererft">0 Saç

0

00

WebPl="0nunteuye-inion" wwwofollow" data-id="se-10/n-falan-tatile-gitmek-istiyorum">
ibtlas="Satile"nam 10 güg/yorum hover" iv cla s="ibar-l ema/Answporsöyleywpog nasıl yorum butecağım?io/>ibtlas="tatile-git 10 güg/entalypya/datcla s="ibar-l ema/Answporarkadaşımla >orcem clacem.ema/yorum söylediğ-gi onrumamorurar lazım bidw süreeiv9urarbarlar nasıl..."o/>0
Iel="Objibtlas="inion" rel="nofollow" data-id="signup" rlpicsse-10odarnurl0
Orgairl pche">/i id"ibaralt="nan c"s>ibtlas="KollowSoruta-id="">/ot;:>0
Iel="Objibtlas="inion" rel="nofollow" data-id="siibtlas rel="n/tr/logo-publishcs@2xlassl0 leftBaho " = { loadBaho ": fun 5% <(){ leftrel="n = ["inion" rel="nofollow" data-id="signup" Logossel?ret-300x250-default-r-t-gized.gif"]; leftbrnidn =["ks"]; leftrnidomIedex = Math.floor((Math.rnidom() *trel="n.length - 1) + 1); $("#imgBaho "R73550).attr("src",rel="n[rnidomIedex]); gdg.trackEvlasWithArgs("Iralessche", "XpbaBaho "", brnidn[rnidomIedex], 1, true); }, init: fun 5% <(){ 1"rrrrrrif (wgieow.jQuery && gdg) { 1"rrrrrr tBaho ".loadBaho "(); rrrrrr t}else{ 1"rrrrrr t /tatTimeout(Baho ".init, 500); rrrrrr t} rrrr}, } Baho ".init(); diicriptt /ot;:uye-dvXpbaBaho "" style=nma="insbo-ist:15px;"> ibo js-wgieow2"> -labeuye-imgBaho "R73550el="Opinion" rel="nofollow" data-id="signup" Logossks-el?ret-1.gif" bordei="0di%2fspor300fq657355-s250-iritlw="KollowSoruta-'r ka l span>ef="/ eiiv> < re dipons/ot;:uye-yorumurlp-300x2500s>an>0<'
leftadslan2; googl idg.cmd.push(fun 5% <() { googl idg.dispton('ot;-gpsssd-2'); googl idg.pubads().2fs0-gh([adslan2]); });diicriptt/spons/spons/ot;:>Oy Vetdih3rrreot;:>orim-karlasr/q7978617-oss-elsbari-geri-ri-donuta--elzc 0Tee sınavislsbari, st0-gim azalması açlisınspn efha iyi oer le.esspa>/spons/ot;:> tgecl ef="/ eicov/sP/erVimklass=""/ eig 5% ef="/ eiiv> ef="/ eivalu0A/taç/sponsrreot;:>Sınavlowli zemana/yonarak, konusera=erha rrhat oofkrummayıutlrcih edeiim.esspa>/spons/ot;:> tgecl ef="/ eicov/sP/erVimklass=""/ eig 5% ef="/ eiiv> ef="/ eivalu0B/taç/sponsrreot;:>Kerarsızım, beeityip >öreciğ-z.esspa>/spons/ot;:> tgecl ef="/ eicov/sP/erVimklass=""/ eig 5% ef="/ eiiv> ef="/ eivalu0/sponsr/sforlcresponsureot;:> Ccosiyarsoi b/spons/ot;:>

ef="/valu0Kızım/t">0

Ettpft"m/t">0/sponsrresspa>/ot;:> = /ViewP/erR0cDiğeieAnke5letdpan classm çiicct-ndiv0Golli Üy/u data-pan class="mo la19u sitipositi/sponsrresspa>rresspa>/ot;:uye-yorumuuedetp/er-300x600fq>0<'

leftadslan3; googl idg.cmd.push(fun 5% <() { googl idg.dispton('ot;-gpsssd-3'); googl idg.pubads().2fs0-gh([adslan3]); });diicriptt/spons/spons/ot;:>?dire/sh3r/ot;:>ef="/ eig 5%
0

00

0

000 /ot;:tsin askonnese"ibd-toower | eig 5%

TürkHa0/sspa>/sspa>/sspa>rrepons/ot;:> 0

00

000 %2fspor%0fq657355-s%0fq> /ot;:tsin askonnese"ibd-toower | eig 5%

SsoirliBib0/sspa>/sspa>/sspa>rrepons/ot;:> 0

00

0

000 %2fspor%0fq657355-s%0fq> /ot;:tsin askonnese"ibd-toower | eig 5% ogygial re/le-text">

Edivörnt">0/sspa>/sspa>/sspa>rrepons/ot;:>%2fspor340fq657355-s255ioiv class="ibarlass="ibar-like-label"> 0

00

< uy-blobsbo-istetit">000 %2fspor%0fq657355-s%0fq> | eig 5% Megonruv" relesspa>/sspa>/sspa>/sspa>rresspa>/sspa>rrresspa>r/ot;:>ef="/stickyss="in="10fqstyle=n657355-s:sravatala; top: 0lr/ot;:>ef="/ eig 5% 00

00

000 %2fspor%0fq657355-s%0fq> | eig 5% /sspa>/sspa>rreponn>0 00

0

000 | eig 5% duyguozas7" relesspa>/sspa>/sspa>rreponn>00

00

0

000 | eig 5% buketburcu" relene gitsin askndicov0/sspa>/sspa>rreponn>00

00

000 /ot;:tsin askonner | eig 5% volkanodali" relesspa>/sspa>/sspa>rresspa>/sspa>/sspa>r/ot;:uye-dockVideoCibtebteqstyle=n657355-s:sabsolute; bo-ist: 0px;">/sspa>/sspa>rresal-dw>rressibtlas0 ©2017 KollowSoruta-re"up>™diiup>esspa>/sspa>/sspa>/span>Yefdıml re/ss="ds="d/s%2fsporr-vtisim">İ-vtişiml re/ss="ds="d/s%2fsporkonuser">Konuserl re/ss="rresulsKuls"res="d/s%2fsporkonun cllik.-ol?d>Sste Sözleşmtsil re/ss="ds="d/s%2fsporkonu rlpluluk-rehberi.-ol?d>KS Rehberil re/ss="rres=" /sspa>/span>/span>/span> rresspa>/span>/sspa>/sspa>/sspa>/sfooat=e < ef="/ eig 5% ef="/ einoi-at=g 5n t0ueioravatars/erroriv> <2fsporftls/pop?uye45100/spanuye-moofosholderesKsspa> ibo js-toollass=el?rindiocfosacion-ariv> <2fspor clq657355-sevgilimle-10-gun-falan-tatile-gitmek-istiyorum">

00 < cript l="Opinion" rel="nofollow" data-id="s>ibtlas js/ads.min.js?283100 fun 5% < setUpAgknTag(idg) { idg.setBpId("ksturkey");idg.setCat("S-10");idg.setAge("");idg.setG-n("UnknownG-nder");} Osscriptt Opcript l="Op/ js.agkn.c="s"ibd/v0/idg.jsioasync Opcript r">0 $(documeit).2fady(fun 5% < () { CibtlasPopup.init(); }); esscriptt Opcript> fun 5% < osenSl?ret(){lefttyor_coo=$.c=okie("moofosliR0); if(tyor_coo != 6 && gdg.isGu leftcp =q%2ieow.iocfoStorl=" ? iocfoStorl=". 0ilor:#fff;fibt-size:12px;tooilor:#fff;fosall?r:mnsile;cuw" d:poi-at=;657355-s:absolute;yor55:13px;top:9px}diityle>/spanuye-c=okie/policyfq>/span> KScanlowıo 735e iveeyimini ve iyi şekilde yaşamorurar için çerezlerrkulrumarbaruz. Ssteye girdiğ-oiziv çereznp/e355kamızı kabul etmiş sonırarbarsunuz.//s%2fsporkonu cerez.-ol?d> D idylli bilgi için -lik!l re/sera Xdii>0 fun 5% < osenSl?ret(){lefttyor_coo=$.c=okie("moofosliR0); if(tyor_coo != 6 && gdg.isGu