Ne hisseder ne düşünürdünüz?

diyelim ki sevgilinize ondan ayrılmak istediğinizi söylediniz, artık seni sevmiyorum. hayat görüşümüzün çok farklı olduğunu düşünüyorum falan tarzında bir şey dediniz ya da yazdınız .. o da size iyi sen bilirsin ya da tamam hoşçakal diye cevap verdi

ne düşünürsünüz onun hakkında ve ne hissedersiniz veya bunun üzerine bir tepki verir misiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• adam rahat demek ki. en güzel insan modeli.

0|0
    0|0
    • adam?

• hımm.. iyi o zaman canı cehenneme :D

• eheheh haklı çıktım galiba :D

Erkekler Ne Diyor 4

• çok da şeyimden aşağı kasımpaşa :) diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • zaten olması gereken diyo demek ki. ırgalamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Gayet başarılı olmuş

0|0
    0|0
  • Sen nasıl istersen der giderim gebersem dahi aramam..

0|0
    0|0
    • sinirlerini bozar mı yani biraz da olsa :D

• İster kibar olsun ister küfürlerle söylesin bunu krılmam suçu kendimde ararım belki biraz ama terk edilince veya aldatılınca asla geri dönmem aldatan veya terk eden çok pişmanım desin aglasın umursamam ölecek olsun son günü olsun hayatının kollarımda vermek istesin nefesi yine gitmem..

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni gerçekten sevmediğini onun için boşuna çabaladığımı bu ayrılık kararını vererek gerçek yüzünü görmem için doğru bir karar verdiğimi düşünürdüm ve üzülmezdim çünkü ben değerli bir varlığım sıradan kimseden farkı olmayan bir insanın benim dünyamı yıkmasına izin vermezdim kimse vaz geçilmez değildir...

0|0
    0|0
  • biraz sorgulaması lazmdı ya... neden falan diye..ama direk sen bilirisn diyosa zaten o da bıkmış bellki...sevmiyoo

0|0
    0|0
Yükleniyor...