Böyle davranmasının sebebi hoşlanması mı?

diğer herkesle arası iyiyken bana inat gidiyor. her dediğimi tersliyor, durduk yere gelip benimle uğraşıyor. "ben ciddiyim" falan diyor bir de. ama oyle değil. derslerde beni izliyor ve ben de ona bakınca bazen gülümsüyor. sıklıkla gözlerini kaçırıyor bakınca. fark ediyorum. ama bugün bir garipti. iyi misin diye sorunca sana ne seklinde bir cevap verdi. anlamıyorum benimle ne zoru olabilir? acaba ben kalbini mi kırdım da fark etmem için böyle davranıyor? yardımlarınızı bekliyorum. ve benden hoşlanıyor mu? eskiden gayet iyiydi aramiz. asıl şimdi bir seylerin başladığını düşünüyorum. sanırım kıskançlık duygusu hakim bu davranışlarında?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• biraz kafada var gibi :D ama hoşlanıyorsenden böylede yapılmaz sanki ben olsam iyiim der olumlu cevap verirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tabiki Hoşlanıyor Fakat Kendini Sana Kanıtlamya Nasıl Desem Seninilen ugrasarak sana birşeyler anlatmaya calısıyor olabilir umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • anladım ancak terslemesinin, sana ne falan demesinin sebebi ne?

• benim profile bakıp konma bakabilrisin aynı durumdayız :) ve dedim gibi seni terslemesi normal bişi hiç bir sorun olmadıgına eminsen ve seninlen ugrasıyorsa senden hoslanıyor demektir bunu bil d

• dengesiz kendini farkettirmeye çalışıyodur. dengesüz :))

0|0
    0|0
  • evet tabikide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Söz geçirmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • hoşlanıyoor :)

0|0
    0|0