Güven aşılayıp da yarı yolda bıraktığın i·nsanın gönül sadakasını i·ki dünyada veremezsin...

İstediğin Kadar Namaz Kıl, Sadaka Ver... Güven Aşılayıpta Yarı Yolda Bıraktığın İnsanın Gönül Sadakasını İki Dünyada Veremezsin! arkadaşlar bu söz hz muhammede ait , ben namaz kılan bir kız ile arkadaşlıgımız oldu o kadar ümit verdi o kadar güven aşıladıki ama beraber olamadık ve konuşmayı kestim bende , Allah biliyor kaç gece uyuyamadım kaç kilo verdim bir ttek Allahım şahit benim çektiğim acıyı , iki göğsümün arasındaki sızıyı kimse bilmez , ama vicdanım ona karşı cok rahat kötü hiç birşey yapmadım , onunda vicdanı rahatmıdır içi rahatmıdır bana karşı ben ne çektiysem yaşasın istiyorum benim ahım tutarmı ona acaba

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aramıza hoşgeldin seni kimsenin anlayamıyacağını biliyorum olmayınca olmuyor ilk 1 ay sinirli gezersin sonra bir hüzün içindi bir ukte sonra kendi kendine gülümsersin ben neymişim diye sonra onun sesini duyarsın/görürsün birdaha başa dön

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir insani en ufak bir sekilde bile üzmek kul hakkidir, gönlünü almadikca sorulur ondan.. Mazlumun ahi ile Allah arasinda bir engel yoktur..

0|0
    0|0
  • Nedir bu kin nefret? Bende yaşadım fakat çok sevdim hala mutlu olsun istiyorum üzülmesin,yaşadıklarımı yaşamasınıda istemem. gerek yok

0|0
    0|0
  • tutar yürekten edersen :(

0|0
    0|0
  • Hayirlisi be gulum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sanırım bende ah aldım ama benimki namaz kılmıyodu sexe pek düşkündü :) ama ah aldım yani az çok vuruyo arada :)

0|0
    0|0
  • Soru ney acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...