Herhangi birine hayranlığım olmaması sizce eksiklik mi?

Ergenliğim boyunca herhangi sporcunun, film oyuncusunun, şarkıcının posterini almadım ve de dergilerden takip etmedim.Yani nasıl o noktalara geldiğini neler yaptığını hiç merak etmedim.Beğendiklerimin maçlarını, filmlerini, konserlerini hep TV'den takip ettim o kadar.Maça veya konsere gitmişliğim hiç olmadı.Bu konuda fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
Hepinize değerli cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim :) Eksiklik olmadığını tam tersine olgunluk ve kendine değer verme duygusu olduğunu gösterdiniz :)

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• "hayranlık" kapitalist zihniyetin ceplerini doldurmak için bizlere empoze ettiği en büyük yalanlardan... ergenlerin bu hayran oldukları metalara döktükleri paraları görüyoruz. her şeyi alkışlayan, her şeye hayran bir amerka halkı da bunun en tipik örneği...

antikapitalist bir babanın oğlu olma ihtimaliniz yüksek gibi :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben de mesela kore dizilerini beğeniyorum ama o kadar justin bieber 1 directionunu ise güzel müzikleri varsa beğeniyorum ama sadece şarkıları mesela justin bieberdan da 1 directionundan sıkılıyorum artık çünkü yaşıtlarım bunları her şeyden çok takip ediyorlar ve ne dünyada olan gelişmeleri ne de başka bir şeyleri bu kadar umursamıyorlar bunların da kendi gibi insan olduklarını unutuyorlar aynı şey futbol için de geçerli daha kısa açıklamak gerekirse fanatik boyutlarda insanların takip ettiği her şeye gıcık oluyorum

0|1
    0|0
  • Valla bende vardı bok gibi bir durum. Alık gibi ağzımı açıp videolarını kliplerini izliyceğime yararlı neler yapmazdım. Atlattık Allahtan.

0|1
    0|0
  • +++ takma kafana nasılsan öyle git .

0|1
    0|0
  • bu kendine verdiğin değeri gösteriyor bazıları gibi gereksiz insanları baş tacı etmiyorsun izle ve geç dinle ve geç doğrusu bu zaten .. bende öyleyim..

0|1
    0|0
  • Eksiklik değil olgunluk bence. ( Bende senin gibiydim hala da kimseye hayranlığım yok )

0|1
    0|0
  • ünlü olsun omasın hiç kimseye hayranlık duymadım, beğendiğim ve geçtiğim oldu ama tabiki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aynen ben hiç bir yaşta hiç bir şekilde hiç bişeye hayranlık duymadım... ne mutlu bize :)

2|1
    0|0
  • Yalnız değilsin abi :D bende kimseye hayranlık duymadım duymam da anlık eglenceme bakarım o kadar can sıkıntımı alsın yeter :D nasıl yüksek mevkilere geldi diye merak etmem :D Maça falan gitmişliğim var ama maksat arkadaşlarla sosyal aktivite :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...