Sorum size beyler, dıştan güzel ama bir kusuru var

Tip olarak bakımlı güzel bir bayan ve konuşmasını bilen bir bayanı sevmeye başlıyosunuz ve ilk defa buluşucaksınız o size gülümsediğinde bir baktınız diş yapısı bozuk ve güzel bir gülüşü yok ne düşünürdünüz? O kızı bidaha aramazmıydınız yoksa umursamayıp devammı ederdiniz o kızla yolunuza?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Devam ederdim her güzelin bir kusuru vardır .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 4x4 8x8 insan hiç yoktur. Konuşması, beyin yapısı, zihni medeniyeti önemli bence. Duygu durumu, geleceği nasıl hayal ettiği, seni ne kefeye koyduğu daha önemli. Elbette kişisel tarz ve duygular vardır. Diş yapısı ve gülümseme senin için temel şart ise; kararını değiştirebilirsin. Ancak gene de fiziksel özelliklerine, duygu durumuna, bak derim, eğer kendine sadece cinsel bir obje aramıyorsan(!)

1|0
    0|0
    • Cinsel obje arıyorsan eğer, dış güzellik çok önemlidir evet. Ama artık çapkınlığı yaşa bağlı bırakıp, düzenli hayata geçmek istiyorsan eğer; çocuk sahibi olabilecek kadar olsun, içi güzel olsun!

• Arkadaş cinsel bir obje arıyor sanırım bu dediğinizden sonra onuda düşünmeye başladım gerçekten sevseydi zaten böyle bir şey için ortada bırakmazdı

• sadece diş ile bir daha aramayan erkek insan mı ? senin diş bozukluğuna senin ruhundan daha fazla öncelik veren biriyle zaten konusma bile.

1|0
    0|0
    • Pazar günü sevdiğim kişiyle buluştum oda bana beni sevdiğini söylüyodu ama beni ilk defa görücekti. Pazar günü buluştuk o gün bugündür aramıyor :D Allah belasını versin :)

• Onun gibilere rağmen neşeliyim :)) böyle olması gerekmezmi zaten. Allah hepimizin gönlüne göre versin :)

• bana iç güzellik önemli dış güzelik ondan sonra geliyor

1|0
    0|1
    • Dışını görünce kaçmazsınız umarım :)

• Sorumla alakasız ama, sizce biriyle öpüşmüş ama pişman biri sizin gözünüzde namussuz mudur?

• ver -1 sen beni ilgilendirmez kimseyi yargılamaya hakkım yok ben nasıl böpüşmemişsem sevdim kızda benim gibi olmalı sena göre farklıdır görüşlerine saygım var ama

• bense sevdim sözü uygularim :)

Ey Gönül..!

İlle de birini seveceksen, dışını değil içini seveceksin..

Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin..

Sözde değil özde aşk istiyorsan şayet; ”ten”e değil, ”can”a değeceksin…

Hz. Mevlana

yani Mevlânâ bike diyorsa dışı değil içini sec diye eyvallah derim

1|0
    0|0
    • Ne güzel demiş Mevlana çok doğru

• ben o kadar şerefsiz bir insan değilim o kadar muhabbetim olacak sevmeye başlayacam bir kusuruna gördün mü topuklayacam çok çirkin bir hareket, herkes dört dörtlük ister ama kimse dört dörtlük değildir, itici gelse bile bunu yüzüne söylemem ya da hareketlerimle belletmem...

1|0
    0|0
    • Çok gurur kırıcı bişey bunu yaşayan bilir doğrusu, ama siz beni anlıyosunuz sanırım dedikleriniz doğru

• sakın üzülme değmez öyle tiplere afedersin hiç s.kleme öyle tipleri...

• Aynen takmıyorum :)

• dişin bakımlı olmasını isteyen isanlar var esasen önemli ama birr insanın duygularıyla da oynamamak gerek belki sizi beğendi , ya uygun bir dille atnlatmak alzım ya da insanları kusuruyla kabul etmek gerek unutmamak gerekki kendi kusurmuz da olabilir ...

1|0
    0|0
    • Doğru, normal insanlar beğenmediklerini açıkça söylerler ama pazar günü buluştum ve o günden beri mesajlarıma cevap vermiyor :/

• hee bu durumda olan sensin sanırım ama canını sıkma ya herşeyin bir çözümü var bunu bilmiyor mu o insanlar çok bencil biliyor musun beğenmek sadece dişsse tamam

• Kimin Kusuru Yokki.

1|0
    0|0
  • benımde dış yapım mukemmel değil çoğu mankendede var aynı durum bence aşırı bır bozukluk yoksa sorun etmezdım

1|0
    0|0
  • Eğerki sevdiysem diş yapısı, yüz yapısı çokta umrumda olmaz. Fiziği 4/4'lük kız sevdimde ne oldu sanki.

1|0
    0|0
    • Dimi içi güzel olmadıktan sonraaa.

• Diş yapısı gülüşü önemli ama iyi anlaştıysak devam ederim.Zaten seversem gülüşüde dişleride çok güzel olur benim gözümde...

1|0
    0|0
    • Dimii çok doğru bazılarının göz zevki bozuluyor demekki herkes senin gibi düşünse keşke

• sanırım burdaki bayan sensin.bi dişçiye görünmekte fayda var.zira gülüş önemlidir benim için.

1|0
    0|0
    • Aynen benim içinde önemli :)

• Yok diş teli takıcamda işte daha kötü durursa diye içimde şüphe var yinede :D taktırsammı acaba :D

• sağlık için taktır tabi olması gerekeni yap.

• Herkesin bir kusuru var anacım bana onu sevdiren şeyler sevdirmeyen şeylerden üstün gelemez..

1|0
    0|0
  • Yoksa pipisimi var ? o_O

1|0
    0|0
  • Her zaman yanımda silgi bulunur.

1|0
    0|0
    • Neden :D

• Yazıları silmeye yarayan bir silgi değildir bu. Bu silgi, beni kandıran dostlar, daha da önemlisi satan dostlar, sahte arkadaş olduğunu belli edenler için kullanılır. Ama bazı durumlarda bu tür şeyleri de silebilir.

• Nerene sordun arena?

• Gonul bu nere konacagi belli olmuyor

1|0
    0|0
  • fazla güldürmezdim..

:)

1|0
    0|0
  • niyete bağlı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkesin bir kusuru vardır sayın soran..

Hem herkes fazlasıyla sevebilir de önemli olan eksiklikleri ile sevebilmek..

Bu tarz şeyler sorun teşkil etmez benim nazarımda.

Saygılar.

1|0
    0|0
  • neee alakaaa ?

1|0
    0|0
  • Dişini yirim <3

0|1
    0|0
  • giderler canım.. benide bıraktı ama neremi bagenmedi hala bilmiyorum sanırım face fotolarından farklıydım

1|0
    0|0
    • Aynen ya insanların sanaldaki fotolarına inanarak geliyolar suçlu biz oluyoruz.Herkes sanala en güzel çıktığı fotoğrafı koyar onlar gerçekte bizim her halimizi görünce beğenmiyolar biz ne yapalım :)

• aslında bızım ıkıncı buluşmaydı ve beklemedıgım bı ayrılık yasadım sanırım bu yuzden 7 aydır hala unutamadım.. Sende zor olsada unutmya calış ıns. Sende buldugu kusuru neyse hep oylelerı cıksın karsısına amıııınn :))))

• Allah'ından bulsun tatlım :)) Seninkidee :D

Yükleniyor...