Sevgılıme eskı kız arkadasının nısan fotografını gondermısler:(

Ne olur bı bakın ben sevdgm ıcın anlayamıyrm.6 aydr beraberız.benı sevdıgıne ınanyrm ama hersey o kadar yalan olmuskı.2 gun once erkek arkadasım sana bısey dıcem bıl ıstedım dedı.ne oldu dedım.eskı kız arkadasımın nısan fotografını gondermısler dedı.al bak whatshapptan ataym dedı.gnderdı sok oldum.kıbrısta 2,5 yıl beraber olmslar.aynı okulda.sonra btms.erkek arkadasım katıyen onu ıstemyr.kız buraya kadar geldı.sevglm gozumn onunde kovdu onu.ama bana basta ya annesı gonderdı ya da kendısı attı dedı.tanımadgm bı numara dedı.kıbrıs hattyms.arams bı ablası gonderms guya.haber verms nısanlandgnı bılmesı ıcın.erkek arkadasmda sınırlenms.ama yalan soyledı.bana sana o numarayı gondereym dedı.gonderdı arycm dedım.olumu gor arama bosver dedı.adaffıxten sorguladım hat erkek arkadasımn kıbrıs hattı.kendı numarasnı verms bana.ısrarla sakın arama dedı.eskı kız arkadası gonderms bence ıcım gıdıyr.ona soylesem anlatsam bıtecek.cnku kac gndr tartsıyrz.ve evlılık dusunyrz ne yapacagm sızce?:(

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne şanslısın

1|0
    0|0
    • neden?

• Sevmese söylemez eski sevgili bile olsa insan saygı duyar adam senin yanında insanlıktan çıkıyor hayvan gibi seviyor tamam?

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bi sik anlamadım aaquu

1|0
    2|0
  • Takma kafana bence

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden sizden gizli aldatıyoruz sizi :)

0|0
    0|0
  • açık açık söyle herşeyi yalanla bir yere varamazsınız...

0|0
    0|0
  • Uygunsuz bişeyler yaparken çekilen fotoğraflarını yollasa daha mı iyiydi :D ee tamam işte eski kız arkadaşı şov yapıyo intikam tarzında :D bak diyo beni kaçırdın diyo sizde nişan fotolarınızı ona yollayın ödeşirsiniz :D hatta bu iş ileri boyutlara giderse uygunsuz fotoğraflar bile yollanabilir :D:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ya bitmiş biri için kendini üzmeye gerek yok bu kadar ufak şeyleri kafaya takma...

Boşver kaçarsan güçsüz olursun kaçma dimdik dur ayakta... ve sevdiğine sahip çık bırakma..

0|1
    0|0
  • 6 aydır berabersınız ve evlılık düşünüyorsunuz kusura bakma ben bu kısma takıldım

0|1
    2|0
  • Erkek arkadaşının üzerine kayıtlıdır hat eski sevgilisi kullanıyordur belki unutmuştur hemen kötü düşünme,sevgiline aç konuyu.

0|1
    0|0
  • çok kurcalamaya değer bir konu değil. nişanlanmış bitmiş gitmiş işte.

0|0
    0|0
  • konuyu hıc acma bosver kapat sevgılın adammıs yapmıs saana solemıs solemesede olurdu ama gızlı kalsın ıstememıs bence sen bu olayı unut hıc usteleme hem dıger kız amacına ulasmasın sızı ayırmasın bosver sevıosan ve guvenıosan sallıcaksın

0|0
    0|0
  • Bence al karşına söyle düzgünce hat senin de nedenini sor hala kem küm ediyorsa yol ver gitsin sonuçta büyük yalan söylemiş ya

0|0
    0|0
  • Ne var kafaya takacak ? Ne kadar mizmizsiniz ya !

0|0
    0|0
Yükleniyor...