Kız arkadaşın mesaj beklemesi

Merhaba arkadaşlar,

1 Aylık bir kız arkadaşım var. Yakınlaşma yönünde güzel şeyler yaşadık birbirimizi gerçekten seviyoruz. Fakat günaydın mesajlarını sürekli benden beklemesi, ben mesaj atmayınca "benimle ilgilenmiyorsun" demesi biraz garibime gidiyor. Kızların psikolojisinden biraz da olsa anlıyorum, ne yapmaya çalıştığını anlıyorum. Fakat buna karşı ne yapabileceğimi bilmiyorum.

Açıkçası ona her istediğinide vermek istemiyorum. Bu durum gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Karşıma alıp konuşmalımıyım yoksa günaydın mesajı atmayıp gün içinde daha mı az yazmalıyım.

Benimle ilgilenmiyorsun diye bozulduktan sonra dün onunla sürekli konuştum ve ilgilendim "keşke hep böyle olsan" dedi. Ne yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bir süre bir şeyler oturana kadar böyle devam edebilirsin ama birden kesersen de daha kötü sanırım güven problemi var.

0|0
    0|0
  • İlişkide herşeyi sen yaparsan bu sfer sen kızdan soğursun ve zevk almamaya bşlarsın o aşktan sevgiden. bıkarsn bir zaman sonra. bunu ona söle

0|0
    0|0
  • herşeyi senden beklememesi lazım.nede olsa ilişki dediğimiz şey kadın ve erkek arasında yaşanıyor,eşit davranmalı her iki taraf,tamam erkek biraz daha ilgi göstermeli ama herşey erkekten beklenmemeli

0|0
    0|0
  • Biraz nazlı be tripli bir kız belliki

0|0
    0|0
  • fazla ilgi sıkar kardeşim.. biraz mesafeli dur. o an kendine bir uğraş bul onunla ilgilen 24 saat mesajlaşmayın sıkılır terkeder seni. kızların psikolojiside böyle. ama ben istisnayım .)

0|0
    0|0
    • Normalde cok ustune dusmuyordum ama dun baya ustune dustum konustum oda ayni sekilde, hosuna falanda gitti. Simdi aniden ilgiyi nasil kesecegim garip olmaz mi? Bence canim istedigi zaman mesaj atmaliyim ve bu mesaj oyunlarini kafama takmamaliyim erkek adamin yapmasi gerekende bu haksizmiyim? Izleyecegim yolu bilmiyorum gercekten

• bence doğal ol .içinden ne geliyosa onu yap çünkü zorla bişey yapınca bir yerden açık veriliyo. sen içinden nasıl geliyosa onu yap. doğallık herzaman iyidir .. kolay gelsin mutluluklar :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız sana ilgi göstermezse ne düşünürsün? Kız da o yüzden hırçınlaşıyor yani engel olamazsın...

cut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...