Bu muaberk ayda en tekili duahangisi arkadaslar birsuru dua varda

ama enetkilisi hangisyse söyleyin zaten çok sansız biriyim belki kabul eder umuduyla yasıyan bir ölü gibiyim söyleyin işim dulara kaldı kesşe artık kabul etse çok yanlızım bu dünyada beni nalayan kimse yok bazen içim daralıyor ağlama nöbetleri başlıyor sürekli evde oturmaktan bıktım bende yolumun açılmasını istiyorum lütfen bunu her anlamda istiyorum en tekin dua hangisi lütfen söyleyin anca akıl veriyolar elimden tutan bile yok moralımı bozuyolar halime seviniyolar öz akrabalarım bile otur otur dugun yerde hayatının neyi var neyi yokki yalnız parsız kalan benim kocakız oldum ailemın eline bakmaktan bıktım utniyorum biz zaten zengind eiliz emekli bir babanın kızyım 30yasındayım bazen kendımı koca dünyada bosluga atılmış fazlalık olarak görüyorum:( BEN KADERIMI YENMEK İSTİYORUM SAKIN ZENGİNLİK FALANDA GOZUM YOK SOKAK SOKATA CIK GEZ DEMEYİN ONDA YAPTIN BELLİ SUREYE NEREYE KADAR SOKALARDA PİNPİN BOŞ BOŞ AVRE AVERE GEZİM ZATEN ÇOK GEC KALDIM her gecen umutlaRIM tükeniyor arkadaşlar hayat acımıyor bari allaha cısa keşke diyorum oda imkanız gibi görünüyor sanki

Güncellemeler:
çok üzlüyorum bu halime isyanda etmiyorum bu haldeyım ve bu halime sevinen cok benim iyiolmamı istemeyen özkarabalarım bile var

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle şu yaradana karşı uslubunu bir deiştir, sonra bir kul olarak yaradandan istemesini bil ve adabıyla iste.

"Kul hakka tam itaat ederse hak kulun istedigini yapar. "

0|0
    0|0
    • inş umarım yok isyan etmiyorumki

• Çabala isyan etme, bu zamanda doğru kişi bulmakta cok zor inan bunu iyi biliyorum yoksa bu yaşa kadar kalmazdım bekar.

• evet zor haklısın

Kızlar Ne Diyor 1

• En etkili dua samimiyetle yapılan duadır.Buna emin ol.

0|0
    0|0
    • ediyorum özleikle dusmanlarıma pay verme dostlarıma üzülmesin dusmlanlarım sevinmesin diyorum

Yükleniyor...