Arkadaslar 100mılyar borcu odemek ıcın ne yapardınız ?? cok cıddıye alın lutfen :)

heryere toplam 100mılyar borcumuz var ve gecmıste bır okadarda odedık ama hala devam edıyoruz ..nasıl bıter bu sıkıntılar bır onerınız varmı?:))varsa da ne olcak ya merak edıyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi manitam olsun 100 milyar borcum olsun diyen birini bul evlen borcu ona devret..

şaka yaptım kızma Allah a dua et şu mübarek ramazan ayında rabbim dualarını kabul eder ve bir şekilde ödenir..

0|0
    0|0
    • zaten sevgılım 20mılyar verdı yoktan :)yapabılcegının en fazlasını yapmaya calısıyor ama sonucta ona da oldu borcumuz ve nasıl bıtcek bılmıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• çok çalışmak lazm herkes çalışması lazm allah yardım etsin bazıları intihar felan kalkıyor borcu olsun biter elbet

0|0
    0|0
    • ıntıhar esıgıne gelmıstı abım zaten malesef kı

• 100 milyara ne yaptınız önemli degilse

• ceza yedık bakkalımız var 70mılyar onu oderken battık heryere borc oldu ıste

• Oda bisimi =)

Odenir elbet

Cok cok çalıscan

0|0
    0|0
    • nasıl bır gelırın yokken dogru durust

• Bende yasadim iflas etmistik bizde oyuzden aklina nr gelirse sor bana cekinma

Kimlere borcunuz var peki bana onu soyle tam ayrinti istiyorum

• 20mılyar bır adam 20mılyar bırıne 20mılyar yıne bırıne 20mılyar sevgılıme yanı bankalarada 50mılyar sevgılım verdıgıyle berabaer .muhasebecımıze 20mılyar etrafa var oyle bır 10mılyar kadar daha offf

• çalışarak ödenmez o.

bağ bahçe araba ne varsa satın, yoksa çok faiz ödersiniz

0|0
    0|0
    • sureklı fazı oduyoruz zaten ordan alıp oraya verıyoruz .bır ıkı yer vardı bırı kırada ama o da ıse yaramıyor bı yer vardı saolsun amcam bızden habersız satıp kendı yedı hemde baya bır paraydı

• dediğim gibi çalısarak ödenmez bu

zengin bir koca bul evlen bari yapcak bşe yok

• :Dsende yanı

• valla biz 3 maaşla 35 bini zor ödüyoruz ay sonu gelmeden gırtlağa bağlıyoruz allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • var öyle birileri seven sayan onlardan borç alırdım onlarda yoksa bile yaratırlardı öyle tipler

0|0
    0|0
    • anlamadım

• zaten borclar oyle oldu :)herkes verdı

• bu sefer tek bir kişiye borçlanırdım yine bu sefer ona olan borcu ödemenin bir yoluna bakardım zor vallahi ALLAH yar ve yardımcınız olsun

• Bankadan kredi alacaksin. Borclarini kapatip. taksit taksit bankaya odeyeceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...