Sıcakkanlı mı yoksa Soğuk Nevale misiniz?

Sıcakkanlı mı yoksa Soğuk Nevale misiniz? Genel olarak insanlara karşı nasılsınız ..?

Tabi herkes sevdiği , muhabbeti fazla olan kişileri sıcaktır onun haricinde tanımadığınız kişilere karşı nasılsınız ? Tanışma evresinde ''Bu hatun / adam çok sıcak kanlı '' ya da ''Bu hatun/adam çok soğuk '' izlenimlerinden hangisini bırakırsınız ?

Gizli sen cezalısın hala <3 :D

0|0
1922

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• denemesi bedava

yerse tanışalım

sen karar ver kuzucuk

4|0
    1|0
  • sıcak kanlı oldugumu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Soğuk kanlı ve ciddi bir izlenim bırakırım genelde.Böyle başladıklarıma çoğu zaman kanım ısınır.

Ama kimi zaman başta sevdiğim ve sıcak davranmaya çalıştığım insanlarada çoğu zaman soğuk kanlı davranmaya başlarım çünkü bir insan tanımadığı birine direk hoş davranıyorsa illa altından birşey çıkıyor.İzlenimlerim böyle.

1|0
    0|0
  • ne yeter anlamadım?

2|0
    0|0
  • Gizlenecektim yaaa... :P :D kanım sıcak mı soğuk mu bilmem ama... :) Sevilirim işte konuşkanımdır.. ;) :9 (6saraylı babana selam :D )

1|0
    0|0
    • :D Gizliler cezalı ..

Sıcak kanlısın sende :) Teşekkürler 8taşlı ileticem selamını .. Nan biriktireyim de öyle söyleyeyim babama :D

• :D benim profile baksana hiç gizli soru veya cevabım varmı? ;) :) o işin makarası... :D Ne yani hiçbirini iletmedin mi daha selamımın :@ terbiyeli tavuk çorbası :D

• Ilıman takilirim ben

1|0
    0|0
  • sen çok sıcakkanlısın herkese karşı bunu yasaklayacağım sana:DD

1|1
    0|0
  • sıcak nevaleyim

1|0
    0|0
  • tanımadığımda olsa önyargılı değilimdir kimseye sıcakkanlı davranırım nasılsam öyle olurum

2|2
    0|0
  • yeğen nerden bileyim karşımdakinin düşüncesini

beni tanıyanlara sormak lazım

senle arkadaşız

söyle bakalım ilkn izlenimin neydi:)

2|0
    0|0
  • sıcak çok sıcak..

1|0
    0|0
  • Taniyan herkes bilirki fena sicakkanliyimdir :)Tanisma evresindede farkedilir bir özeligimdir :))

1|0
    0|0
  • Tanıdığım tanımadığım herkesle kankayım :A

1|0
    0|0
  • Bazen sıcakkanlı derler bazen çözemezler enteresan derler :)

1|0
    0|0
  • ben sıcak kanlıyımdır herzaman pozitif elektirik saçdığımı söylerler hemen kaynaşırım ben hemen :D

2|0
    0|0
  • Buz Gibiyim Kansızlığımdan Geliyor Sanırım :P

0|0
    0|0
  • sıcak kanlıyım severler beni nan :D

1|0
    0|0
  • sıcakkanlıyım canlıyım kımılkımılım kanka <3

1|0
    0|0
  • genelde sert,mesafeli ve soğuk

1|0
    0|0
  • acayip sıcakkanlıyımdır girdiğim her ortama ayak uydururum:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...