Ertesi gün hapından sonra geçiken kanama acil cevap

Nişanlımla korunmadan ilişkiye girdik ertesi gün hapı kullandım.Adetime 3 gün kalmıstı.Adet olacağım gün tekrar birlikte olduk herhangi bir hap kullanmadım bir hafta geçti ve hala adet görmedim ne yapmam gerekiyor ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• o dönemlerde hamile kalman imkansız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlacın etgkisini gösterip adet olmayı beklesen iyiydi haptan sonra.Tekrar içine boşaldı mı hap aldıktan sonraki ilişkide?

0|0
    0|0
  • içine mi boşaldı?

0|0
    1|0
  • tek risk gebelik birkaç gün sonra Beta hcg baktır kanda yüksekse gebesin, onun dışında zaten adet düzensizliği yapabilir preparat

1|0
    0|0
    • kanda beta hcg testinde aileye haber edilmiyor mu? evli değil anladığım kadarıyla

• beklenen son adet tarihinden yaklaşık 2 haftalık gecikme sonrası bakmak gerek

• teşekkur ederim

• etrsi gün hapları çok yoğun hormon içererir dengenizin bozulması gayet normal tedirgin olmayın

1|0
    0|0
  • ya sen şakamısın nışanlınla niye yatıyosunki bekliyemiyomusun evlencegin zamanı artı ne biliyosun evleniceginizi belki ayrıldınız sonuçlarını düşünüp muhasebesini yaptınmı peki bide ilk kez onunmu oldun ?

0|0
    0|0
  • Nikaha daha varmı?

0|0
    0|0
  • jinekoloğa git

0|0
    0|0
  • hamile olma ihtimalin var.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :) erkek olursa benim adımı verin ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdilik hiçbir şey yapma, tekrar hap almaman çok iyi olmuş. hap zaten adet düzenini bozuyor. bu ay bişey anlayamazsın. ancak önümüzdeki ay gecikirse hamilelikten şüphelenebilirsin. şimdi test yapsan da işe yaramaz. br hafta daha bekle, adet göremezsen o zaman hamilelik testi yap.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapları hormonlarla çok oynar o yüzden gecikmiştir

yumurta bir tek yumurtalıktan döl yatağına giderken yolda döllenir bu da 2. veya 3. hafta civarlarına denk gelir regline 3 gün kala o sırada hamile kalma olasılığın baya düşük yani

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı hormonların canına okuduğu için bütün döngün değişiyor

gecikmesi normal

0|0
    0|0
  • bende aynı dertle uğraşıyorum hatta banada yardımcı olabilirsiniz ertesi gün hapları ne derece koruyor ki?

0|0
    0|0
    • sonuçta bir ilaç olan o hap her insanda aynı özelliği göstermesi beklenemez . amacı aynı olsada kiminde yan etkileri mevcuttur kiminde ise etkisi düşüktür. ama cevabı burda aramayın bir doktora görünün ;)

Yükleniyor...