Neden böyle yaparsınız??? Kız-erkek

Ben Şu an erkeklere soruyorum neden sevgilinize ailenizden bahsetmessiniz. Örneğin dün konu açıldı annenin adı neydi dedim.ilk cevap ne yapacaksın. Sinirlendim nüfusuma geçiricem dedim sonra da trip atacam ama bunaldım niye böyle yapıyor insanı soğutuyor kendinden,sevmiyor mudur nedir bunun derdi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkim en az 1 yıllık olmalı ki karşı tarafa ailemden bahsedeyim. Aylık olan ilişkiler o kadar da ciddiyetle sürmüyor. İnsanların birbirlerini tam olarak tanımadan evlilik hayalleri kurmalara bana saçma geliyor. Belki erkek arkadaşında benim gib düşündüğü için söylemek istemedi. Konuşulacak o kadar çok konu varken neden annesinin ismini ya da ailesini merak edersin-ki. Brak adam sana kendi söylesin böyle şeyler sorulmaz erkeğin gönlü varsa zaten tıpış tıpış anlatır sana.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen babana bahsettin mi?

1|1
    0|0
  • kafasında böyle bir düşünce olgunlaşmamış demektir. hayatımı yaşyayım zamanı geldiğinde yaparım düşüncesi var akız veya erkek farketmez ama şunu unutmayın eğer ki belli bir zaman geçtikten sonra yine böyle dmeye devam ederse sadece gönlünü eğlendirmek istiyordur.

0|0
    0|0
  • sormayı bilmiyosun küfür edicek gibi sormuşsun zaten şuraya bak

1|1
    0|1
    • düzgün sor dedi ama konu açılmıştı annenin adı neydi dedim bunda ne var ki?

• hee desene ferhatla şirin misali diye enişte dağı taşı deliyo buluşabilmek için ama ne vardı anasının adını söylemiyo :D :D

• o misalden işte :D

• Ciddi dusunmuyodur belki belli olmaz obi vgenelle yapmak dogru olmaz bence.

1|0
    0|0
  • Ailesini sevmıyodur bir sıkıntısı vardır bunu anlamıycak kadar anlayıssız bırımısın ?

1|0
    0|0
  • Demekki ciddi değil, bağlanmak istemiyor.

1|0
    0|1
    • tek bana değil herkese karşı böyle.

• Aranızdaki bir şey kaç aydır var? o yüzden olabilir veya zaten fırsat kolluyordur tanıştırmak için ya da son olarak ebeveynleri ile biraz dargındır duymak istemez 1-2 gün barışana kadar.

• 1-2 diyebilirim. Ama önceden bu şekilde değildi

• söylemek zorundamı?

1|0
    1|0
    • aramızda bir şey varsa evet

• şimdi tanıdık çıkarız boşver :D

• iyi bakalım

• böyle cevap veren biri seni sevmiyor manita yapmak için takılmış sana

1|0
    0|1
  • çocuk garip ben bahsederdim

1|0
    0|1
    • bencede cins ya moralimi yerle bir ediyor resmen.

• yavaş yavaş farkediyorum da bu - leri veren hayırsız kim :D

• hayırsız boşver:):)

Kızlar Ne Diyor 3

• demek ki ailesini işe karıştırmayı hiç istemiyor. annesinin adı geçince sinirleri bozuluyorsa hiç ciddi değildir. aslında ciddi olmayan adam bile bu kadar kasılmaz. seninki galiba seni hiç sevmiyor, iyice ciddiyetsiz.

0|0
    0|0
    • 1 dk intihar edip geliyorum :(

• intihar etme onu öldür :) ya da daha iyisi salla gitsin. baksana adam annesinin adı bile geçince geriliyor.

• aynen :(

• Haklı bir tepki vermişsin..çocuk senle ciddi düşünse söylerdi zaten annesinin adını..

0|0
    0|0
    • söyledi ama benim vitesler attıktan sonra :)

• - ciddi olmayabilir

- ailesi ile sorunları vardır.. ve seni bundan uzak tutmak istiyorda olabilir..

1|0
    0|0
Yükleniyor...