Doktor doğrru mu söyledi?

bundan 2 hafta önce nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ve hemen 4 saat sonra norlevo isimli bir ilaç aldım ikincisini de 3 saat sonra yani ilişkiden 7-8 saat sonra ilaç almış oldum hamilelikten şüphelendiğim için ilişkiden 3 gün sonra doktora gittim ultrason muayenesinde henüz yumurtlaman olmamış bugün ya da yarın yumurtlayacaksın dedi ilişkiden sonra beni arasaydın norlevoyu bile almana gerek kalmazdı boşuna almışsın dedi ama benim yine de içimde çok büyük şüpheler var bu durumda sizce hamilelik riski nedir. yumurtlama öncesinde hamile kalınır mı

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2 hafta önce deiğin gün adetine kaç gün vardı?Bir de norlevo kullanma pek iyi değil ama ikisi birlikte alınır kullanılırken.

0|0
    0|0
    • adetime daha 21 gün falan vardı geçen ayki adetin üstünden 10 gün geçmişti

• kendimi çok kötü hissediyorum ilk defa başıma böyle bişey geldi ne bileyim korkuyorum işte yumurtalama döneminde değildim doktorumun dediği gibi ama ne biley erkek spermi 3 gün yaşayabiliyo nadirde olsa 5 güne bile çıkıyo işte bu durumda benim yumurtlama günüme denk geliyo norlevodan sonra yumurtlama yine günündemi oluyo bilmiyorum ama belirtilerini yaşadım

• Norlevo adet gününü değiştiriyor zaten ama ikisini yanı anda içmemişsin sen.Adet olurudn yoksa şu ana kadar.

Erkekler Ne Diyor 8

• yine mi sürtünme

of arkadaş

yaşa bak hizaya gel

0|1
    0|0
  • Yumurta yoksa civ civ nasil olacak yaw? Ne hamilesi

0|0
    0|0
    • benim korkum erkek spreminin nadiren de olsa 5 gün yaşayabilmesi ya bu şekilde olmaz heralde demi

• ya vajina girişine boşalmasa sorun yoktu da işte beni korudan çıldırtan bu oldu umarım dediğiniz gibi olur herşeye rağmen zaten böyle bir durumda hamile kalırsam doğurulası bir çocuk olur heralde.

• Bisey olmaz merak etme.. Dikkat edin biraz

• bu kadar korkuyordun madem niye böyle bir şeye kalkıştın?

sürtünme yoluyla bir şey olmaz.

sen gitmişsin birde üstüne ertesi gün hapı almışsın yetmemiş birde doktora gitmişsin.

hamile falan kalmazsın merak etme

0|0
    0|0
  • erkekmiydi kadınmı o doktor

0|0
    0|0
  • ablacım en sonunda kıvılcım çıkıcak sen halen hamilelik diyosun ya :D

0|1
    0|0
    • zaten 2 haftadır ateş basıyo bir dalga geçmeyin ya :(

• ++

ormanları bunlar yakıyorlar

içeri atın hakim bey:DDDD

• ya enişte taksın şapkayı sende gerekirse at korunma hapını sabaha kadar ne çocuk olur ne kıvılcım çıkar işinize bakın daha ne diyim yav :D

• eğer içine boşalmadıysa ya da vajina'na sperm girmediyse sorun yok korkma diye düşünüyorum :) ;)

0|0
    0|0
  • sürtmeden hic birşey olmaz icine boşalmadan gebe kalamassın aykırı

0|0
    0|0
  • sürtünürken ateş çıktımı bari ? :))))) sürtünemden hamile kalınmaz. milyonlarca sperm içinden sadece bir tanesi hayatta kalabiliyor. Normal şartlarda. Sizin sürtünme yöntemiyle falan hamile kalınmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cahil cahil sorular sormayın ya

0|1
    0|0
  • kalınmaz kolay kolay diye biliyorum. zaten doktor bugün yarın yumurtlayacaksn dediyse olmamıştır merak etme

0|0
    0|0
  • Soruyu Doktor Yalanmı söledi yapsana :D

0|0
    0|0
  • gizem? :):)

0|0
    0|0
  • normal ilişkide hamilelik şansı ½ 5 olursa, sürtünmeyle hamile kalma şansı sıfıra yakındır.

kendini adet dönemine göre ayarla, bir hafta önce, bir hafta sonra rahatsın, yumurtlama 3.haftada olur.

0|0
    0|1
    • çok teşekkür ederim. zaten bir daha böyle bir korku yaşamak istemiyorum

• bu kızlar nerde yaşıyo ki.ilişkiye giriyosan korunmayıda bileceksin

0|0
    0|0
  • madem korkuyorsn daha iyi kornucaktın kardeşim :S çocuk musunuz siz yaa bilinçsizce azıyosunuz snra da ay acaba hamile kalmış mıyımdır :S yürü git yaaa :S

0|1
    0|0
Yükleniyor...