Bayanların yanında küfretmemeye dikkat eder misiniz?

Bu sevgiliniz olur, eşiniz olur, kız kardeşiniz olur... yani diyelim ki birine sinirlendiğinizde yanınızda bayan varsa laflarınıza dikkat eder misiniz? ya siz kızlar sizce bir erkek bir bayan varken hiç bir zaman mı küfretmemeli ya da duruma göre değişir bazı zamanlarda mahsuru olmaz mı diyorsunuz? tabiki aslında hiç küfretmemek en iyisi ama işte hepimiz az çok yapıyoruz, ama en azından bence bayanların yanında kesinlikle küfredilmemeli, böyle bişeye şahit olduğumda ben çok utanıyorum şahsen...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• etmem edenide kotu bozarim. ama insaniz sinirlerimiz bozulabilir o an birine uslubuma dikkat ederim yinede yanimda bir bayan varsa kim oldugu farketmez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yanımda küfür eden insana saygım olmaz. Bunu da hemen hemen herkes bilir.

0|1
    0|0
  • küfürden nefret ediyorum...

0|1
    0|0
  • etmek zorundalar.

0|1
    0|0
    • haklısın, bu eşin bile olsa olmamalı

• uvvvv hele ki eş...kesinlikle kabul edemem bunu.eş,birliktelikler saygıya dayanır.küfürlü konuşmalarında aradaki o saygıyı çizeceğini düşünürüm hep.

• Edin bir zahmet,ben acayip rahatsız oluyorum ama tribünde her şey serbest:)

0|0
    0|0
  • Allah rızası için küfür etmemeye çalışın. geçen evimizde net yoktu diye net cafeye gitmek zorunda kaldım sınav yönetmeliklerini öğrenmek için. amaaaaaaan yarabbiiim bir masa bir sandalye kaldı heralde küfür edilmeyen 20 dk anca dayandım kalktım cafe sahibini azarladım sustursun die

0|1
    0|0
    • işte öyle tipleri boğup atasım geliyor ben küfretmezken yerin dibine giriyorum bayanın yanında mahçup oluyorum o şerefsizler de tık yok, bunların hepsini toplayacan bir yerde kökten temizleyecen

• o değil bir de bunu yapanlar da bacak kadar oyuna gelen cocuklar. orda daha nıce yasını basını almıs ınsanlar var onlar bıle bırsey mı dıyemıyorlar anlayamadım kıııı

• anlayaman zaten mal çok memlekette...

• küfretmem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben zaten normalde de küfür etmem.

ama direksiyondayken yanımda kim olursa olsun dümdüz gidiyorum, kimse kusura bakmasın :D

0|1
    0|0
    • işte asıl merak ettiğim orda kendini tutabilenler var mıydı? :))

• küfürsüz bir hayat düşünemiyorum.. zira strese birebir.. bayan varken küfürün hiddeti ve tonlaması düşmeli tabii

0|1
    0|0
  • Normalde küfretmiyorum zaten, özel olarak uğraşmıyorum.

0|1
    0|0
  • ağzı bozuk bir insan değilim zaten

0|1
    0|0
  • bayanın yanında asla.normalde ara sıra ederim

0|1
    0|0
  • ben dikkat ediyorum ama bazen kızlar küfür ediyor yanımda ağzım açık kalıyor :O aha böyle :(

0|1
    0|0

• bayanına göre değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...