Çevremdekı her kadın mukemmeli oynuyor arkadaşlar yanı evlı arkadaşlarım?neden

sızınde cevrenızde var mıboyle arkadaşlar. bızım ıcımız dısımız bırdır herkese derdımızı acarız arkadaş dıe konuşuruz vs ama onlar okadar mukemmelı oynuyolarkı herseye okadar cok guluyolarkı ben bunun nedenını anlayamadım sızın etrafınızda var mıboyle tıpler bunların amacı ne* bana tavsıyelerınız neler bu konuda

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekleri biliyorsan yüzlerine vur sende :)

0|0
    0|0
    • bılıyorum hepsı baba parası yıyo hepsı rahat.. ama ben soylemem ıste

• Kendini parasıyla öven tipler her zaman itici olurlar.. bunları zamanla eleyip kendi hallerine bırakmak lazım ..birbirlerine anlatsınlar kendilerini

• evet ben cok sık gorusmuyorum artık. cunku hep kendı cevrelerı onemlı onlar ıcın bunuda anladım. bızım bı arkadasımız gelse bı tuhaf oluyoar. ama kendılerı ıstedıklerını cagırıyolar

Erkekler Ne Diyor 7

• Sende örnek al onlar gibi ol.. Kadın dediğin eksikliğini kimseye belli etmez...

0|0
    0|0
    • onlar gıbı artısleneyım oylemı?tama denerım

• biz ne isek oyuz. Arkadaşlarım olsun vs. herkes Allahın bildiğini kuldan saklamak ne fayda getirirki insana ?

0|0
    0|1
    • allah'ın bildiğini kuldan saklamak ne kadar saçma bir söz allah her şeyi biliyor. o zaman her şeyini anlatıyor musun arkadaşlarına?

• mukemmel olduklarını dsunuyolar gerek ev yapıları gerek eslerı eslerının alılesı

• @merhabakizlar Allahın bildiğini kuldan saklamak kelimesini herşey için söylemiyoruz tabikide.. Ben kar derim sen hava durumu sanarsın ama asıl benim anlatmak istediğim ticaretten ettiğim kar dır anlamazsın ;)

• cevabını alınca banada mesaj atarsan sevinirim bende çok dertliyim o konuda.

0|0
    0|0
    • daha alamadık sanırım bu hayat boyle gıdıcek :s

• maksat dışarıya şirin gözükmek işte

0|0
    0|0
  • Eşlerini aldatıyorlar

0|0
    0|0
  • eşlerinin ellerinden alınmasından korkuyorlar bence

0|0
    0|0
  • Sizi pek takmiyorlardir o yuzden gulup egleniyorlardir. Kendi ortamlarinda ise dertlesiyorlardir vs.

Tamamen sizi s.klememelerinden kaynakli.

2|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• herkes sorunlarını paylaşmak istemeyebilir. bir de evli genç hanımlar, bekar arkadaşlarının yanında kendini birşey zannediyor. çok başıma geldi. liseden arkadaşlarım şuan evli görüştüğümüzde sanki ben bu dünyada yaşamıyormuşum gibi davranıyorlar. herşeyi çok bilir gibi. diyemiyorsun işte biriyle yatıp kalkınca gözün mü açıldı pezemeng diye.

0|0
    0|0
    • evet demek lazım ayrıca bende evlıyım hepımız evlıyız

• esinle sorunlarin olsa dahi bunu ortalik yerde soyleyemezsin o yuzden mukemmel gibi davraniyorlardir. esle yasanan seyler ozeldir. ve ancak evli insanlar sorunlarini anlayabilir. ve evet bekar insanlarin sevgilileriyle ilgili sorunlari gercekten devede kulak kaliyor. o yuzden guluyorlardir :).

0|0
    0|0
  • Bence onlar mutsuz ama mutlu görünmek istiyorlar...

0|0
    0|0
  • Allahtan o tip insanlar yok cevremde.

0|1
    2|0
  • Sahte insanlar..olurlar her yerde

0|0
    0|0
  • Hiç kimse dört dörtlük değildir.Moralini bozma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...