Bir arkadaşım kızına Rana adını verdi halbuki biliyordu benim de kzima Rana adını vereceğimi?

arkadaşlar ben arkadaşıma daha önce demiştimki ben kızım olursa adını rana köycam die. oda özaman hamileydi neyse pek umursamadı filan. sonra bi arkadalşimizin ablasının adı rana , o arkadaşa gitti dediki senin ablanın adı neydi canım die arkadaşta rana dedi. ben kızımın adını rana koymak istiyorum ddi. ve koyduda. arkadaşlar sizce bana gıcıklığına mı yapıldı bu durum* ve ben artık asla kızıma rana adını vermek istemiyorum çünkü benim için anlamını yitirdı

Güncellemeler:
aynı sey basınıza gelse bı arkadaşınız once sıze burun kıvırıp sonra sızın hayalınızdekı ısmı alıp cocuguna koysa ve bunada hıcbıse demese baskalarınınmış gıbı soylese hosunuza gıdermı ya aynı duruma kendınızı koyun bunun kadınlıkla ne alakası var
erkekler cevap yazmasın mumkunse duygu yoksunu şeyler

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar=sidik yarışı.

1|0
    2|0
    • nefret edıyorum zaten ya boyle durumlardan

• ıns tesekurler

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 13

• daha güzel isimler bulabilirsin. sana gıcıklık yapıldıgını düşünme lütfen öyle denk gelmiştir. etrafda öyle duyuyorum ki bazen aynı isimlerden ikiser ucer tane. bazı dönemler bazı isimler revacta oluyor.

0|0
    1|0
    • y olabılır elbettekı tek rana onun kdı zı degıl bılıyorum ama ben ona demıştım kesınlıkle kızımın adı rana olcak dıe. bu ılk hıc tınlamadı sonradan yaptı ustelık bana gelıpte demedı bıle sen rana demıştın benımde aklıma yattı vs dıe demedı gıttı o arkadaşa sordu senın ablanın adı neydı dıe benı orası sınır ettı

• Köpek al ve adını rana koy hihihih :D

0|0
    1|0
  • Gerçeği söylese daha hoş olur tabiki. bide genelde bizler bir yakınınımızkoyduysa koyamayız genelde aynı ismi

0|0
    0|0
  • Hadi ordan cirkin sey

0|0
    0|0
  • rana lar bağlamayın hemen. :/(

0|0
    1|0
  • tek rana ismi sizemi ait bırakın koysun yahu

0|0
    1|0
  • Hayatta hoşa gitmeyecek öyle şeyler var ki. Eğer onlardan biri başına gelse bu konuyu düşünmeyeceksin bile. Allah daha beter dert vermesin

0|0
    0|0
  • Ah bu kadınlar . Taktığınız şeye bak . Ömrümüzü yediniz

0|0
    0|0
  • otopark adı ver daha iyi

0|1
    1|0
  • ya kızlar ne kadar ilginçsiniz arkadaşın sana gıcıklığına kızına isim koyacak komikleşmeyin yaa

0|0
    0|0
    • mılyar tane ısım onerdım. .hepsıne burun kıvırdı bende dedımkı ben kızma rana koyucam gıttı rana koydu benım sordugum bu

• Ne bos kiskancliklariniz varmis ya. Soru ne ayrica? Onu anlamadim ben.

1|0
    2|0
    • sızce tesadıfen mı yaptıibulerek mı gıcıklıgındanmı?

• Ne diyelim simdi abla yani. Ibneligine koymus desek ne olcak, demesek ne olacak. Icini rahatlatmaya calisiyoruz. Alla alaaa

• zaten acıklıyayım dedım bısey demedım

• kıskanç kokoş

0|1
    1|0
  • rana2 koy sende asdfghjk :D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Rana pek büyük kayıp değilmiş yav

1|0
    0|0
    • ya nolursa olsun mısal bu daha guzel bı ısımde olabılırdı yanı onuda calabılırdı

• fesat kadın

1|0
    0|1
  • Sana ismi beğenmemiş gibi davranmış ama aynı ismi koymuş. Belli ki kasti yapmış bu durumu..

Kafana takmamanı dilerim,çocuğuna bulacağın kat kat daha güzel isimler var :)

1|0
    0|0
    • ıns canım daha guzelını bulurum.. ama benı cok uzdu bu durum. sımdıden ısımler dsundum artık asla hıcbırıne bahsetmıcem

• Kesinlikle bahsetme bende hiç söylemem mesela zaten oğluma/kızıma koyacak kadar henüz güzel isim bulamadım :)

Boş ver hiç üzülme kendi fesatlığı..

• rana hiç güzel bir isim degil daha anlamlı isimler bul mesela

berfin(karda açan cicek demek)

ecrin

melek

beren..

0|0
    0|1
    • ya zaten artık rana anlamını yıtırdı benım ıcın maksat o arkdaısımın bana bunu yapması vede hıc tınlamaması sankı ben dememışım gıbı...

• tabı canım aman boşver. nıce gzl isimler var.

• eet canım

• Cok sinir bir durum..

0|0
    0|0
    • erkekler cok farklı dusunuyo baksana.. kımse anlamıyo . aynı seyı ben yapsam kımbılır nabardı

• ısn koymazlar canım bak sen benı dınle kımseyle paylaşma bu ınsanlaırn ne yaapacagı hıc bellı olmuyor bana burun kıvıran kadın gıttı rana koydu kasıla kasıla

• haklisin valla bundan sonra söylemem kimseye zaten

• gıcıklığına yapmış o arkadaşın

0|0
    0|0
  • Beğenmiş demek...esila koy sende..

0|0
    0|0
  • hüma daha güzel bir isim takma kafana

0|0
    0|0
  • bence bundan sonra aklına güzel bir isim gelirse arkadaslarınla paylasma senden önce dogurup isim fikrini senden calarlarsa senin cocuga güzel isim kalmayacak :)

0|0
    0|0
    • asla payloaşmam zaten takdır etceklerıne baskalarına yalakalık yapıyolar ben nefret ettım artık ya..

• güncellemeni simdi gördüm erkeklere cocuk üzerinden örmnek verme anlamazlar de ki almak istediginiz araba modeli ve rengi var arkadasla bu düsüncenizi paylastıktan sonra sizden önce arkadasınız alsa aynı modelin aynı rengini ne yapardınız de :)

• kesınlıkle haklısın ben dusunmedım boyle ...bu tarz kadınların nekadar fesat olabıleceklerını bılmıyolar

Yükleniyor...