Bir kızın gönlünü almam için ne yapmam lazım?

Bu kadınlarda artık 6. his midir 8. his midir ne varsa bi halt var kardeşim.. insanın en mutlu anını bulup hiç gözünün yaşına bakmadan zehir zıkkım ediyolar.. bir kızın gönlünü almam için ne yapmam lazım?.(eski bi arkadsla buluştum kızın bi sorunu var ve yardımcı olmaya çalışıodum acaba biri mi yetiştirdi ? akabinde sevgilim hiçbi tlfona mesaja bakmaz oldu..konuyu da ona anlatamam arkadaşmn özeli çünkü)

Güncellemeler:
ben kötü bişey yapmıyorum sonra arkadaşıma yanlış yapmış olurum amacım sevgilimin gönlünü alıp olayı kestirmeden bitirmek...bu pek mümkün değil gibi ama

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşının sorununu tüm ayrıntılarıyla anlatmak zorunda değilsin ama kaba bir özet geçmen senin yararına olur. pek işe yaramaz seni süründürecek aslında bir daha o kızla görüşmemeyi tercih etmezsen de barışacağa benzemiyor.kıskanç sevgilin varken yardımsever bir erkek olmazsın malesef. sevgilini seviyorsan katlan ama olsa da olur olmasa da diyorsan yol yakınken kaç.

0|0
    0|0
    • asla öyle bişey olamaz da..arkadasmn yardımını alıyım sen anlat desem meselesini anlatmasını istemş olucam kıza ayıp olur diye söylemiyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• Onun neye küstüğü bile net değil ki.

0|0
    0|0
    • kesinlik yok şüphe var son zmnlarda herhangi bi sorunumuz olmadı

• Kıskançlık komasına girmiş telafisi zor:)

0|0
    0|0
    • sen aşmışın belli :) de o nasıl aşacak düşünmekteyim

• Keyfime diyecek yok sevgilinden de ayrıldın hadi depresyon bunalım dolu günler seni bekliyor bir cigara yak üstüne bir bardak da su iç.Yazarsın buraya gelişmeleri hahahah::):):)

• başkalarının mutsuzluğuyla mutlu oluyosun demek geç bakalım dalganı :(( iiissssyeeeaaannn..

• aşırı kıskançlık olduğu için tercihine bırakmış sanırım.

0|0
    0|0
    • ne tercihi

• eğer seninle tartışmak isteseydi yani ona konuyu anlatmanı isteseydi zaten sana yazardı ama peki sence hiç bir şey söylemeden sana cevap vermemesi ne demek?

• aaa doğğru haklısın..yav bu kadar detaycı olunur mu ya işin içinden neler çıkartıın kız helal olsun iyi ki görmüşsün soruyu

• konuyu anlatmazsan sevgilini unut .. bu olay daha da büyür

0|0
    0|0
    • yav ne alakası var bizle dandik bi mesele yüzünden

• sevgilin konunun dandik bir mesele olduğunu bilmiyor ama ..

• ohoo bu kadar kapris yapmaması gerektiğini de bilmiyor ama

• arkadasının özelini yaymadan yüzeysel anlatabılırsın kıskançlıkta şu anda ve bu guvensızlıge gıderse 40 takla atman lazım

0|0
    0|0
  • sevgilinde senin özelin değilmi ? bencede üstü kapalı bi şekilde anlatabilirsin. neden yardımcı olmaya çalıştıqını falanda anlatabilirsin. (: belkide ufak süprizlerle gönlünü anlamaya çalışabilirsin ama önce güvenini kazanmalısınn

0|0
    0|0
  • arkadasın kız herhalde :D ya arkadaşın ya sevgilin tercih edecen başka çaresi yok...

0|0
    0|0
    • beni erkek arkadaşlarımdan kıskanıyo:)))bir mesele yüzünden tercih aşamasına geldik bu kadar basit yani

• helal olsun kıza o zaman senın sevgilin var artık yanı kız arkadaş neymiş insan kıskanır ya haklı olarak bi de anlatamıyorsun ne olduğunu küplere binmiştir :D kız haklı sen özür dile gönlünü al sorunu da azcık çıtlat yani ne olacak senin sevgilin ondan yakın kımse olamaz

• denerim

• bence konuyu anlatmalısın... ne olursa olsu... sevgilini seviyorsan (malesef böyle demek zorunda kaldım :/ ) sevgilin de senin özelin. herşeyin her şeyinn :P :))

0|0
    0|0
    • o anlamaz dinleme gibi bi huyu yoktur böyle durumlarda

• e sizinde oyle :)))

• evet bizim değişmiyor ama biz haklıyız :)) :P

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapman gereken tekşey, arkadaşının özel bir sorunu olduğu, ve bunu paylaşamayacağını söylemek, ama isterse ikisini tanıştırabileceğini söylersin. Hayır derse de çağırır arkadaşını karşısına çıkarsın. Bunu yapabilirsin değil mi? sonuçta eğer dürüst bir ilişkiyse tanıştıramayacağın kimse olmamalı.

0|0
    0|0
    • dürüstlükte problem yok arkadasımdan böyle bi fedakarlık isteyemiyorm ayıp olur diye

• arkadaşının derdini paylaşmak zorunda değilsin, o gereken açıklamayı yapsın, bir başkasıyla paylaşmak istemediğini ama seninle sadece dost olduğunu ve onunla tanıştığı için memnun olduğunu söylesin. arkadaşının sırrını paylaşsın demiyorum

• Arkadaşım o arkadaşının özeli anlatamam diyorsun da. anlatamazsan sevgilini kaybedersin o da var. biraz iki ucu boklu değnek ama madem tavsiye istiyorsun. biraz sert ol. olanı anlat. güven sorgusuna çek (genelde cevap şudur: ben sana değil karşındakine güvenmiyorum). eğer güven meselesi varsa sen ondan uzaklaş

0|0
    0|0
    • güven meselesi yok da bunun yapısı böyle istiyo ki gözü hep bende olsun öyleyim de zaten allah var ama bu kadar kıskanç olmamak lazım bilmiyorum nolacak

• arkadaş erkekler camide yaşasın o zaman. bu ne ya.

• direkt bununla alakalı mı ? başka bir yanlışını görmüş olmasın.ayrıca mesele özeldir eyvallah ama en azından bundan ona bahsedebilirsin bu kadar saklamaya gerek yok

1|0
    0|0
  • ona anlatmadığın sürece sorununuz çözülmez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...