Parfümden anlayan zevkli insanlara sesleniyoruuum!!!

Dolce&Gabbana light blue woman kullanıyorum. Çok hafif, fresh ve herkesin bayıldığı farklı bir bahar kokusu. Alternetif arıyorum. Ama yine onun gibi taze ve hafif olmalı. Kulaktan dolma değil, gerçekten kullanıpta iyi tepki alan bayanlar, veyahut bir bayanın üstünde koklayıp mest olan beyler, bana parfüm markası önerebilir misiniizz? :)

0|0
17|18

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde Bir kadının kendi kokusunu severim ama Soruyorsun Madem

Sana Tavsiye Edeceğim Bir Bayanda Kendi Kokusu Hariç Duymak isteyeceğim tek Koku:

L'Occitane : Cherry Blossom Eau De Toilette

( link )

Benim ise 2 tane farklı parfümüm var. Koklayan birdaha koklamak istiyor :D

L'Occitane Baux Eau de Toilette ( link )

L'Occitane Verdon Eau de Toilette ( link )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kesınlıkle Dkny be delicious sadece bır denemenı tavsıye edıyorum . Normallere gore bıraz pahalı ama kalite budur dıyorsun ve bır kızda bu kokuyu duyarsan bılıncsızce pesınden suruklenıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben Calvin klein euphoria man kullanıyorum aşırı hoş bir kokusu var ve arkadasım bu parfümün calvin klein euphoria women kullanıyor kesinlikle önerebileceğim bir koku kesinlikle denemelisiniz

0|0
    0|0
  • Daha iyisini ariyorsun yani

0|0
    0|0
  • owww... ya benım bıldıgım bı parfum var ama pıyasada kaldımı bılmıyorum :D))

Top Secret Diye bir batan parfumu Şişesi Ufak ve kadın Vucudu Seklınde.. Inanılmaz Bır kokusu var sıseyı hala saklamaktayım :))

Avonun link

0|0
    0|0
  • Isse miyake ... inanilmaz hos bir parfum.. vede buberry body .. buda feci kadinsi... hatta yerine gore feci sexy :)

0|0
    0|0
    • Burbery de kullanıyorum, onu da çok beğeniyorlardı. Ama light blue yı koklayan bilir onun gibi fresh bir koku arıyorum.

• Body begenilmezmi zaten .. aklimi basimdan aliyor :)) isse yi bir dene .. sonucu mutlaka yaz ama fikrini merak ettim :)

• Sevgilimin kokusuydu o kadar etkisinde kalmıştım ki ayrıldıktan bir ay sonra gittim aynısını aldım..

Onu anımsatmasındanmı bilmem ama en sevdiğim koku olarak kaldı

Calvin kleın - eternıty moment ...

0|0
    0|0
  • calvin kleinin genel olarak kokularını başaralı bulmasam da bu obsesionunda bir şey var, bu koku beni cezbediyo

0|0
    0|0
  • Burberry London For Women EDP olabilir alternatifi ise Burberry Weekend for Women EDP... bence denemelisinn :))

0|0
    0|0
    • ligh blue ıle alakası yok yalnız bu parfumlerın tarz olarak

• dikkatli okusaydın eğerrr "veyahut bir bayanın üstünde koklayıp mest olan beyler, bana parfüm markası önerebilir misiniizz? :)" yazısını görebilirdin :)))) bende bu yazının üzerine 2 tane öneride bulunmuş oldum... tarzı beni ilgilendirmezz ;)

• sana tek bir önerim var chanel 5 ..bir kadının en seksi geceliğidir

0|0
    0|0
  • JAdore christian dior hayatımda böyle güzel bir parfüm koklamadım, şiddetle tavsiye ediyorum.

0|0
    1|0
  • chanel allure

0|0
    0|0
  • calvin klein - euphoria / Armani - She

0|0
    0|0
  • o kokudan şaşma bence.

0|0
    0|0
    • Yok light blue benim bebeğim ondan asla vazgeçmem ama 2. bir alternatif bu, arada onuda kullanmak istiyorum

• acık parfumlerde 6 aydan sonra ıgrenc bır koku oluyor aama kullanıp pısman olan bırı olarak soluyorum

• 6 ay kullanmayacak şekilde az al.20cc al yeter

• Burberry weekend ve hypnotic poison sexy geliyor , ikisidir favorim.

0|0
    0|0
  • çimen kolonyası :)

1|1
    0|0
  • orijinal parfüm satan site arıyorum nerden bulurum var mı bildiğin

0|0
    0|0
    • Markafoni, limango gibi sitelerin kozmetik bölümlerinde hep olur :)

• İşte dediğim gibi, lacoste red, one million ben klasik kokuları severim armani falan.

• hmmm tamam şipariş edeyim bitane red

• olay buyudur. koklayan bayılır kesin link

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• DKNY Be Delicious özellikle yeşil olan ben kullanıyorum hatta parfümün erkeği kadınından daha güzel kokuyor utanmasam erkek parfümü kullancam o derece :D başka parfüm kullanamıyorum ben :D

0|0
    0|0
  • gucci env me deneyebilirsin, dior addict 2, biraz daha baskındır light bluedan ama addict 2 kullandıgım donemde insanlar adı ne bunun diye sorarlardı..

issey, a scent muazzam kokuyor, ama eau de parfum olanını tavsıte ederım pembe olan, digeri biraz maskulen..

gümrükte indirim var elizabeth ardenin bir kaç parfümü 20 euro, 3 farklı tipini almıştım biri hafif ama adını tam hatırlayamıyorum 5th avenue olabilir.

versace bright crystal olabilir o da hafif bahar kokusu, kullanmıyorum aa cok bayılmıyorum enyv me daha basarılı bence..

eger temizlik kokusu seversen, pudramsı, moschino cheap and chick, kırmızı siyah klasik safinaz tipli şişe :)

bir de wish chopardın pembesi var, mavi olan şeker kokan degil yalnız, pemve kristal seklindeki şise, böyle ciceğimsi bir ferahllıgı var..

bir de elizabet arden bamboo lotus gibi bişiy yapmış onu da begendim sayılır ama indirimde diye gündelik kullanmak icin almıştım biraz fazla hafıf kacabılır. yine de deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • "Cheap&Chic I love love moschino" çok benziyor.sadece biraz greyfurtlu.ama çok güzel bir alternatif.tekin acar'da benzer bir parfüm istediğimde bunu tavsiye ettiler.

0|0
    0|0
  • Light blue beğendiğine göre bunları sevebilirsin;

DKNY Be Delicious (yeşil elma)

Calvin Klein Sheer beauty

0|0
    0|0
  • Women : Prada-Candy

Men : Abercombi

Güven bana. Erkekte daha iyisi yok. Ben sevgilime yakışmıyor diye diye vaz geçirdim zorla. Halbuki insanın üstüne atlayası geliyor. ;)

0|0
    0|0
  • wısh of love ben hep kullanıorum vede cok beqenıolar coqu arkadasım parfumu deqıstrdı :)) sevgılımde her sıktıqımda ustumu kokluyo :))

0|0
    0|0
  • link

Şu anda kullanıyorum ve dedikleri kadar varmış :)

0|0
    0|0
  • Ralph Lauren - Blue

Issey Miyake - L'eau D'issey

Armani- Acqua Di Gio

bunlardan birini sevebilirsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • soruna soruyla karşılık vercm ama. erkek arkadşıma parfüm alacam hangi marka önerirsiniz ?

0|0
    0|0
  • bebek kolonyası :))

0|0
    0|0
  • cacharel'in amor amor parfümünü dene bir

0|0
    0|0
  • Kenzo-Flower :)

0|0
    0|0
  • Gucci Rush

0|0
    0|0
  • Donna Karan-Be Delicious

0|0
    0|0
  • Oh! de Moschino

0|0
    0|0
  • Lacoste touch of pink kullanıyorum bende çokta seviyorum ayrıca gucci envy me de çok severim

0|0
    0|0
  • Bana da önerin :///

0|0
    0|0
    • Dkny be delıcıous

Gucci Rush

Bvlgari - Jasmin Noir

Lancome Hypnose

Dior - Hypnotic Poison

• Teşekkür :)

Yükleniyor...