Yüzümdeki benleri sevmiyorum. Benler bir kızın güzelliğini bozar mı?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim yüzümde 4 tane filan ben var ve ben onların çok göze battığını düşünüyorum arkadaşlarım "aa buranda birşey var" diyince "o bir ben" demeye utanıyorum o derece ama böyle dediklerine göre çokta göze batmıyor.Ama ben yüzümü tamamladıklarını düşünmüyorum hatta ameliyat ile aldırmayı bile düşünüyorum.Sizce benler bir kızın güzelliğini bozar mı?
Yüzümdeki benleri sevmiyorum. Benler bir kızın güzelliğini bozar mı?