Yüzümdeki benleri sevmiyorum. Benler bir kızın güzelliğini bozar mı?

Arkadaşlar benim yüzümde 4 tane filan ben var ve ben onların çok göze battığını düşünüyorum arkadaşlarım "aa buranda birşey var" diyince "o bir ben" demeye utanıyorum o derece ama böyle dediklerine göre çokta göze batmıyor.Ama ben yüzümü tamamladıklarını düşünmüyorum hatta ameliyat ile aldırmayı bile düşünüyorum.Sizce benler bir kızın güzelliğini bozar mı?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kanser riski yoksa sadece görüntü amaçlı aldırma bence.Benim de burnumda et beni var hiç aldırmayı düşünmedim kimsede de aynısını görmedim sadece bana özel :)Sendekiler de sana özgü.Güzelliği bozar mı diyosan İnna yı ve Marlyn Monroe yu aklına getir ve bu soruyu hiç sorma bence :D

0|0
    0|0
    • marilyn monroe ya hiçbirşey diyemem ama inna :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazı durumlar vardır ki o benler şahısa bir ayrı güzellik katar.

0|0
    0|0
    • kişi kendini beğenmiyorsa ne yapmalı

• bir ayrı seklnde yazmışsın devrık olmuş ayrı bir desydın benlı kız muhtemelen sana tav olcakdı :P

• Gerekli tedaviyi uygulatabilir. Bu onun kendi tercihidir. Ama kendimizle barışık olmamız gerek. Yoksa bu hayat çekilmez emin ol.

• Çok rahatsız ediyorsa seni aldır 10 dakkada alırlar hemen küçük küçük kesiklerle izde kalmıyor zaten

0|0
    0|0
  • üçünü aldır biri kalsın

0|0
    0|0
  • ama bizz senı yuzndekı benlerle seviyoruz :P

0|0
    0|0
  • onlar beni ben yapan benlerim diye düşün :) seni sen yapan şeyler senin güzelliğini de bozmaz merak etme :)

0|0
    0|0
  • aldır o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• et beniyse aldır :/

0|0
    0|0
    • et beni değil hayır ama bir tanesi tümsek gibi küçük ama

• Siyahlarsa aldırma kanser olursun..

0|0
    0|0
  • utanılcak ne var bunda Allah tarafından geliyor

0|0
    0|0
  • Nasıl ben?

baziları çok kötü görünuyor cidden

0|0
    0|0
  • ben de öyle düşünürdüm takardım. şimdi aynaya baktığımda görmüyorum bike hatta 3 4 tane daha çıkmış ama takmıyorum. güzelliğimi bozduğunu da düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...