Kız kardeşime laf atanlara ne yapmalı?

kısa süredir istanbuldayız, erkekler hiç utanmadan yavrum gibi şeyler söylüyor çok sapıkca kelimeler. buna bir çözüm yokmu, laf atmamaları için birşey yapılamazmı? yanlız başına dışarıya çıktığında onun için çok endişheleniyorum, erkekler o kadar sapıtmışki artık...

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kız kardeşinin giyimine dikkat etmesini sağla. Sen de yanında odun değilsin ya, abilik yapmaya çalış. Olmadı birkaç arkadaşınla birlikte dışarıda dolaş. Herkesin de kavgacı olmasını bekleyemeyiz tabi.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapacak bir şey yok onlar artık her yerdeler :)

0|1
    0|0
  • onlara ne yazıkkı çözüm bulunamadı cok öküz var cevrede ama herkes demiyorum tabıkı mılletının karısına kızına laf atıp kendı kardeslerı olunca ıs degısıyor..

0|1
    0|0
  • aynaya birde dönüp bakacaksın bence ..çoğu insan görünümlü yaratıklar kendi bacılarının olduğunuda düşünemiyebiliyorlar insan olmadıkları için ;)

öyle ortamlarda fırsat vermiceksin bir kere uyarmana bile gerek yok dalış süper taktik

0|0
    0|0
  • Konuş açıkça onlarla..

0|0
    0|0
  • takmayın bunları serserilerin işi hep

0|0
    0|0
  • Kac kisiler.

Az kisilerse saldir

0|0
    0|0
  • senin yanındamı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biber gazı taşısın yanında yaklaşan olursa sıksın gözüne ve bağırmaya başlasın o zaman diğer namus düşkünü erkekler icabına bakar ;)

2|1
    0|1
  • Afam kardeşine yavrum dedi sen ne yaptın ?

0|0
    0|2
  • basortu giydir bak laf atiyolarmi :) ps : sorunuz en iyi cevap secilmistir merci caney

0|0
    0|1
  • ne biçim abisin lan sen?

0|0
    0|2
  • Ağızlarını burunlarını dağıtırdım.

Ya benim ya da onların leşi çıkardı oradan.

0|1
    0|0
  • Kafasını gözünü kıracaksın o laf atanların.

0|0
    0|0
Yükleniyor...