Kapat

"Gözden ırak olan gönülden de ırak olur" derler, sizce ne kadarı doğrudur?

Gözden ırak, gönülden ırak ne kadar doğrudur arkadaşlar? Görmedikçe, sesini duymadıkça insanın içindeki duygular ne kadar çabuk hızda değişebilir? Bu gün "onsuz asla yapamam, çok seviyorum" diyen insanlar o kişiyi bi' çırpıda atabilirler mi kalplerinden? Ya da zamanla acıları diner mi?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Gözden ırak olan gönlüme iris oldu anasını satım.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• O kişiyle ilişki içerisindeyken. acı verir unutmaktan ziyada devam ettiremezsin sorunlar çıkıyor. sonunda ayrılıyorsun bitiyor. ama beraber olsan yüz yüze konuşabilsen hiç sorun kalmayacak. yani uzaklık çok zor. ama bitmiş bir ilişkide çok işe yarıyor. görmeyince bir zaman sonra alışıyorsun.

1|0
    0|0
  • Aradaki aşka bağlı. . . Unuttum diyenler gerçekten sevmemiştir bana göre. . . Çünkü karşı taraf istese bile sen bir çırpıda unutamazsın onu. . . Her şekilde aklına gelir yaşadıkların. . . Çok zor. . . . . .

0|0
    0|0
  • insanın sevgisine bağlı bence bu. eğer hayatta en çok sevdiği değer verdiği şey sevdiği kişiyse görmemenin faydası yok unutmaya. kaç aydır görmüyorum fakat ilk günkü duygularım neyse şuan aynı duyguları hissediyom . yıllar geçsede bu böyle kalacakmı onuda bilmiyom

0|0
    0|0
  • ben sewgilimle askerdeyken ayrıldım tabi kişiye göre değişiyor. şöyle bir durum var bide ben askere gittiğim bana sordular oradakı eski askerler sewgilin var mıdie var dedim hafif gülümsedi emin ol giderken olmıcak dedi ve askerliğimin bitmesine 2 ay kala ayrıldık.

0|0
    0|0
  • bir çırpıda değilde yavaş yavaş acı çeke çeke unutuyosun bende yaklaşık 2-3 senede geçti bir şey hissetmiyorum artık çok yabancı geliyo

0|0
    0|0
    • 2-3 sene boyunca ne oldu peki? 7/24 aklında mıydı?

• yo değildi aslında ağlamadım bile çok istedim ağlamayı ama zamanla geçiyo unutuyosun şöyle bir şey var gülerken veya kahkaha atarken ismini aklına getirdiğimde somurtmaya başlıyorum nedense

• %90 ı doğru.

0|0
    0|0
  • zamanla dınıyor hatta ben bılım adamarlını bır bılgısnı payalsıyım ayrıldıgını ınsanı 17 ayda 15 gunde falan kafandan atabılıyor mussun? yanı başka bırını sevebılıyorsun da denebılır ? gozden ırak olmaya gelınce genelde olmuyor ya...

0|0
    0|0
  • Yanında olupta ırak olduktan sonra uzak olsunda isterse antartika olsun ..

0|0
    0|0
  • çok doğru emin ol . hiç mi aşk değilde bir yakınını kaybetmedin .

0|0
    0|0
  • uzaktan sevmek yüreğin yanı sıra

güven

özveri

tecrübe ister. o yüzden kimse yanaşmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aslında gercek sevgi varsa değil bnc

0|0
    0|0
  • Kalp gerçekten severse kıtalar bile olsa bahane... bende sevgimi uzaklarda yaşadım ama sonunda bunu evliliğe doğru taşıyoruz çok şükür.

0|0
    0|0
  • DEğiştiğini azaldığını zannedersin belki ama gördüğün zaman atamadığını anlarsın zamanla acı diner ama kalbinden aklından atamadıysan bir çırpıda da unutamazsın

0|0
    0|0
  • çok döğru bir laf bence insan nekadar severse sevsin gömedikçe sesini duymadıkça bir zamndan sonra alışıyo ..hayat bu heşeye rağmen devam ediyo

0|0
    0|0
  • Gönle giremeyen göze girse ne olur; gönle giren gözden uzak olsa da olur.

0|0
    0|0
  • başkasını bulur ordan

0|0
    0|0
  • seven her yerde sever mesafe mi engel olcak

0|0
    0|0
  • Öyle olmuyor.Sıradan başlayan günün ortasında bazı şeyler onu hatırlatıyor.Unutamıyorsun daha çok özlüyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...