Kafanızda nasıl bır kız olustu?

Okulun ilk günü. Kapıdan bir kız giriyor. Sen baktığın ilk anda "işte bu. bu benim olmalı." diyorsun. Giyimiyle, gülümsemesiyle, tarzıyla her şeyiyle işte bu diyorsun. Şimdi hayallerınızde canlandı mı? İşte o hayallerınızde canlandırdığınız kızı bana bir anlatırmısınız. Hikaye gibi anlat yani. Ben bunları söyleyince gozunuzde ne canlandırdıysanız anlatın. Saçını, ayakkabılarını, kıyafetlerini, gerekirse bilekliklerine kadar.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kapıdan kız girdi.Saçını şöyle bir dalgalandırdı.Hemen dikkatim o yöne kesildi.Aman Allah'ım böyle bir güzellik olamaz.Uzun boylu,sarışın,beyaz tenli,fiziği oldukça iyi.Yüzünde çocuksu bir gülümseme işte bu!5 DK lık afallamadan sonra kendime geldim ve...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hayatta hiç yapmadığım bir şey,onu gördüğüm ilk gün gidip yanına oturdum,bir mıknatıs gibi beni kendisine çekti,konuşmayı o başlatmıştı çünkü ben heyecandan titriyordum,gülüşü öldürücüydü,uykusuz geçirdiğim o geceler yok mu,sabah ta yine onu görmek için erken kalkıp okula gittiğim günler ah ah o şuan ellerde.imkansız bir aşktı.

0|0
    0|0
  • fizigi yerinde sirin sempatik ve tatli saci uzun ve omuzlarini orten ruzgarda ucusan icten samimi dogal iyi niyetli bakımlı renkli gozlu esmer ise uzerinde beyaz atleti altinda kotu acik tenliyse ustunde buluzu ve etegi basit ama sık babetleri az hos ve abartisiz makyajı hos kokusu ve en onemlisi sesi.

0|0
    0|0
  • .*********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

0|0
    0|0
  • siyah uzun saclari kapkara gozleri boyu 1.75 lerde yuzude hafif bir gulumseme yanaklarinda az da olsa bir kizariklik ayaklarinda guzel bir babet...gibi:)

0|0
    0|0
  • link bu :)

0|0
    0|0
  • İşte Bu kız benim olmalı demem herhalde :)

0|0
    0|0
  • ne anlatayım kıssadan hisse yeter herkesın bır hayalı vardır ama bılmek gerekır kı bır ımtıhandır bunlar kımı bulur kımı buldum zanneder sen bence serdar tuncerden ımtıhanı dınle hayaller eksık kalsın

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar makyaj yapar , bazıları ise sadece gülümser. ;)

0|1
    0|0
  • o tarza mı bürünecen .s

0|0
    0|0
  • ne anlatmamızı ıstıyon:)

0|0
    0|0
  • abartmaya gerke yok kız olsun yeter işte

0|0
    0|0
  • okulun ilk günü. iyi de bundan banane, ben o gün herzamanki gibi işime gidiyorum, talebeler düşünsün okulun ilk gününü

1|0
    0|0
  • öyle bir kız var ama öyle bir kız yok. esmer, narin, güzel, 170 boyunda 50 kilo civarı, düz siyah saçlı yıldız gibi parlar, siyah gözlü ama içi güler resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle bir kız canlandırayım.. okulun ilk günü, ilk okul desek. uzun siyah saçları iki yandan kurdelenmiş, mini mini sevimli önlüğünü giymiş tüylü kalemini eline almış, kocaman iri ela gözleri olan, siyah önü kurdeleli babetlerini giyinmiş güzeller güzeli bir kız çocugu hayal edesim geldi. işte o benim minik kızım Yaren olmalı :)

0|1
    0|0
  • selam ,ben eylülcakmak <3 ;)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...