Kızlar bir bakarmısınız ?

nasıl dikkat ceker bir erkek kızın gözünde tipiyle mi kaslı vucudu ile mi bakısları ile mi Yoksa bunların bir öneemi yokmu . Ben sokakda kızların bana bakmasını istiyorum . tipim iyidir ama Kızlar hiç oralı olmuyolar Gerci sokakda dogal bişi bakmazlar ama ben takıntılıyım napmam lazım

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni daha önce tanımayan bir kızın dikkatini çekmen için ilk bakışta tabi ki fiziğinin düzgün olması lazım şişman kızlara bakıyor musun da kızlar da çelimsiz erkeklere baksın... kızlar da kaslı erkeklere bakar tabiki sokakta kızların bana bakmasını istiyorum demişssin ya boyun kaç cm bilmiyorum fakat boyun kısa değilse kas yap bakarlar... zor bir şey değil önemli olan kendine baktırtmaksa 3 5 ayda halledersin sporla

0|0
    0|0
    • 1.73 kısamıyım kanka ? kasda yakında olcak şansım yokmu ?

• madem fiziğini düzeltince on numara olacağını biliyorsun buraya bu soruyu niye yazdın bire celaritas :D

• kanka şu var özgüven gitti beenim bazı olaylardan sonra. fizigimide kaybettim önceki gibi degiliz ama hırs yaptm manyak bir spor yapıorm :D

• E)hepsi.

0|0
    0|0
  • dik duruş :) birrr

kendinden emin özgüvenli bakışlar :) ikiii

kaslı vücut :) üççç

tip :) dörtt

e daha ne olsunn :D BEŞŞ

0|0
    0|0
  • Bakislari onemli

0|0
    0|0
  • Iliski icin tip onemli degil ama dikkat cekmek istiyorsan bence bakislarin basta gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...