Sürekli gazım var ne yapacağım?

naapcam ben ya sürekli sıkıştırıyor.yemin ederim bir binanın gaz ihtiyacını karşılardı doğal gaz olaydı :) ya geçen yeni tanıştığım bir kızla uyuyacaktık o uyudu kolumda başının altındaydı lavaboyada gidemedim acayip içimde volkanlar patladı uyuyamadım :s günde 30-40 defa gaz çıkarıyorum yokmu bundan kurtulmanın bir yolu?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• aile hekimine git eğer sürekli olan birşeyse dahiliye uzmanına gitmelisin

0|0
    0|0
    • bazı arkadaşlara şaka gibi geliyor ama gerçekten çok rahatsız edici bir durum ve aylardır var yani tahminen 10-11 aydır bu durumdayım.

• sağol dostum,teşekkür ederim cevabın için..

• ben teşekkür ederim en iyi cevap için

Kızlar Ne Diyor 5

• stres olabilir sebebi, içtiğin su da havasından da.. nemden dolayı gaz olabiliyormuş, eğer ayda bir kere bile yolculuğa çıkıyorsan hava değişiminden dolayı olabiliyor. sıcak su torbası koy karnına

0|0
    0|0
  • osuruk muhabbeti eksikti zaten aq

1|0
    1|1
  • Doktora git :)

0|0
    0|0
  • Oha :D az fasulye yeee

0|0
    1|0
  • bu ne bicim soru yaa salakmsınız siz

0|0
    2|4
    • beğenmediysen uzaaaa,ikileee..

• sensin salak burası sağlık kategorisi sana öyle görünebilir ama hastanede neler var neler bir ara uğra istersen

• hahahahaa bu komıkmıs

Erkekler Ne Diyor 2

• şekerli seylerden uzak durmayı dene. fasulyenin nasıl gaz olusumu yaptığını arastır öğren buna göre bir diyet listesi belirle.

0|0
    0|0
    • fasulye yemiyorum ama sürekli şekerli çay ve kola içiyorum.ondan olabilirmi acaba?

• elbette ben örnek verdim fasulye yi. mekanizmanın nasıl calıstıgını anlaman için. şekerli seylerden uzak dur.

• gastrolojiye bir görün derim...

0|0
    0|0
    • o bölüm bakıyor yani?teşekkür ederim dostum..

Yükleniyor...