Bu durumdan kurtulmanın yolu var mı?

Şuana kadar hiç sevgilim olmadı.Çekingenim.Ama kim bana yakın davransa bir anda onu sevmeye başlıyorum.Biri bir yakınlık gösterse acaba o da mı seviyo, hafif belli mi etmeye çalışıyo, benden mi adım bekliyodiye düşünüyorum.Lütfen bu durumu ben de istemiyorum.Kurtulmamın yolu yok mu?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• selam çınım ;)9

0|0
    0|0
    • Gerçekten ben bir problemimi anlatıyorum siz ne yapıyosunuz ayıptır valla.

Kızlar Ne Diyor 1

• Her seninle konusan gülen ilgilenen seni sevior diye birşey yok.Bunun için herkese dostca yaklas bence

0|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum zaten.1 kere bir kızın o zamanlar beni sevdiği için yakın duyduğunu duymustum arkadasından.O zaman mesela ben yakınlasayım dedim kız nedense kafasından silmis beni.Böyle bir durumla karsılasmamak icin tedbirli düsünüyorum acaba olabilir mi diye.Tabi tam bir duygu karmasası olusuyo.

Erkekler Ne Diyor 1

• bırebır neredeyse aynı yalnızca benımkınde ben arkadaslarıma soruyorum onlar dıyo bu kız senden hoslanıyo hoslanmıyo cunku ben hayatta bı kızın benden hoslandıgını anlamam bıle

0|0
    0|0
    • Ben herkese söyleyemem çünkü bir kisi gider en yakın arkadasıyla muhabbet arası sır diye anlatır o da en yakın arkadasına aynı sekilde böylelikle herkes öğrenir.

• Keşke öyle arkadaşlarım olsa.Herkese söylemezler ama en yakın arkadasına söyler o da en yakını söyler laf arasında.Sonra bir de kız hoslanmıyosa al basına belayı.

• bılmesı en dogru sey bılıyorum cok zor cekıngenlık bendede var ama soylemezsen de bılemıceksın kızın senden hoslandıgını ayrıca ne olursa olsun kızın sana karsı dusucelerı degısecektır

Yükleniyor...