Neden insanların hepsi birbirini topa tutuyor?

Arkadaşlar sizinle her yerde karşılaştığım ve rahatsızlık duyduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum. Bütün kızlarımız erkeklerimizi,bütün erkeklerimiz de kızlarımızı kötülüyor. Birbirlerini aşağılıyor,hakaret ediyor,küfür ediyor,dalga geçiyorlar. Neden böyle yapıyor ülkemizdeki insanlar? Beğenmesek bile hiç kimse hakkında kötü konuşmamalı,kalp kırmamalıyız. Sorsan herkes karakterlidir ama asıl karaktersizlik karakterli olduğunu iddia edip böyle yapanlar değiller mi sizce?

Neden ülke genelinde birbirinin her yönünü yargılayıp karşı cinsi topa tutanların sayısı bu kadar fazla? Sizce bu hale nasıl geldik?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse birbirinin daha iyi ya da başarılı olmasını çekemiyor :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Savasin olmadi bir dunya sadece.hayallerde vardir gibi biseydi insan iste.iyi kotu savasi iyi iyi savasi kotu kotu savasi sorsan hepsi iyi

1|0
    0|0
  • İnsanların birbirlerinden daha iyi oldugunu gösterme çabası.. Bunun için fazla efor harcamana gerek yok.. Hakaret etmen,arkasından konuşman,küçük görmen yeterli.. Bu da zamanla virüs gibi birdiğerine yayılıyor.Bunların hepsi maneviyat eksikliğimizden kaynaklanıyor. Kimseyi hakir görmeyelim. Kimsenin dogruda olsa arkasından dedikodusunu yapmayalım.. Güleryüzle yaklaşarak dertlerini dinleyelim... Kin,haset,fesatlık gibi boş işlerle meşgul olmayalım. Netice itibarıyle hepimiz birgün ölecegiz.. Ve ne zaman ölecegimiz değil,nasıl ölecegimizdir önemli olan.

0|0
    0|0
  • doyumsuzluk, aç gözlülük, bencillik, çıkarcılık ve bunun gibi sıfatlar bu hale getirdi. anlayışlı olmadan da düzelmez.

1|0
    0|0
  • aklın durduğu yerde safsata başlar da ondan boşver gül geç sen

1|0
    0|0
  • benim kimseyi topa tuttuğum yok şahsen tutmamda herkesin kendi kişisel tercihi kişisel problemi beni ilgilendirmediğini düşünüyorum. ayrıca kimsenin ne tipiyle ne fikirleriyle bir alıp vermediğim yok benimkine saygısızlık etmedikleri sürece

0|0
    0|0
  • bence genelleme yapmak yanlış ve sebebi de bu, bütün erkekler ya da kadınlar şöyle böyle demek ne kadar saçma ve kimse kimseyi ne yaparsa yapsın yargılama hakkına sahip değildir

0|0
    0|0
  • Aslında herkesi üzebilecek lafları bulabilirim ama bencede kötü geçinmek daha kasvetli.. İyi geçinip güzel güzel yaşama taraftarıyım bende..

0|0
    0|0
  • her zaman birilerini tutar kendilerini görmezler hiç

0|0
    0|0
  • kadınlar daha ön planda bu konuda

0|0
    0|0
  • Ben kimseyi topa tutmuyorum.

0|0
    0|0
    • Şimdiye kadar hiç mi bir erkeğin tipiyle alay etmedin? Hiç mi bir kıza kezban demesin?

• Tipiyle ya da başka bir konuda alay ettiğin bir kişi olmuştur mutlaka bence.

• Sanırım 5 ya da en fazla 6 yaşındayken, karşı komşunun çocuğu 7 aylık doğduğundan benle yaşıt olmasına rağmen daha minyon yapılıydı. Ama onunla dalga geçmedim, yazım daha bitmedi! Bize misafirliğe gelen bir aile olmuştu. Onun çocuğu, ben ve garibim karşı komşu beraber oynarken, bizim misafirin onla alay ettiğini gördüm. Epey bir tekrarladı bunu, bende dayanamayarak "Sen de ana kuzususun, git annenin yanına!" dedim.

• İlk başlatan daima kızdır bu bir gerçek

0|0
    1|1
    • Kız ya da erkek.Başlatanı bilmiyorum da nedir bu egonun,aşağılamanın,kalp kırmanın,dışlamanın sebebi?

• zamanla hepsi düzelecek inanıyorum

• İnşallah öyle olur.

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes kendini birşeymiş gibi gösterebilmek için, çalışıp, okuyuğ yükseleceğine milletin paçasından aşağı çekmeye çalışıyor. Çakal yöntemidir bu.

1|0
    0|0
  • Bende , çirkin , tipsiz, bakımsız, kalp kıran, birbirini kötüleyen, birbirine hakaret eden insanlar nerde yaşıyor bunu merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • Birbirini inciten,kıran,kötüleyen o kadar insan var ki görmemene şaşırdım doğrusu.

Yükleniyor...