Sizce bu işin aslı nedir?

aile dostumuzun kızından çok hoslandım 2 yas ufak benden ama birbirimizi faceden tanıyoruz gerçekte o benı gormus ama ben yakından gormedımfacede ekledim baya konustuk dusunmediğinden kabul etmedı teklifimi ama konusmalarımız çok ıyı 1 ay hıc yazmadım sonra tekrar yazdığımda bana çok sıcak davrandı hatta ailesinın karımayacağını arkadas olduğumuzu soyledı bense bunu çok sevdım sevggilim olup benımle konusup dertlesmesını vs vs ama nedense herzamn mesajı ilk ben atıyorum hiç bana mesaj attığını gormedım hatta benı yolda gorup hemen yanımdan geçtığını soyledı bırsuru muhabbet sizce nedir bu işin aslı...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kız hoşlandığı zaman bunu belli eder facede muhabbet de başlatır bence senden ilgi görmek hoşuna gidiyor ama sana karşı senin gibi şeyler hissetmiyor :)

0|0
    0|0
    • devam edıyımmı sohbete oda baya bahsettı kendınden hatta armızda yasın problemı yok dedı ama senle arkadasız sımdılık dedi benı eve gıderken gorup yanımdan geçmıs ama ben gormedım sızce oda bıseyler duyuyormudur bana karsıııı..

• ayyyy inş o değildir arkadaşıdır belki sakin :D

• sakınde ya oysaaaaaaaaaaaaa sçık olsa sorucamda goz goze geldık bence oyduu..

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlar pek atmaz bekleme

0|0
    0|0
  • ilk mesajı erkek atar böyle bu !

0|0
    0|0
    • ama ınsaf be bıkerecık bı selam nasısın der hiç yazmıyo ben yazınca hemen yazısmaya baslıyoruz sence varmıdır gonlu...

• o gunden berı gırmez oldu var bu işteee bir terslıkk

• telefonu falan yok mu sende ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...