Hangi kuşak ülkeye daha fazla katkı yapmıstır veya yapacaktır?

Elbette her kuşağın kendine has bir özelliği var.Ancak ülkenın gelısmesınde yapmış olduğu katkıları veya yapabılecegı katkıları, geçmişten günümüze ekonomik ve sosyal olayları da gozonunde bulundurarak tartısalım

Sessiz Kuşak: 1927-1945 arası doğanlar. Özellikleri: Uyumlu. Ülke nüfusunun %7'si.

Kentlileşen kuşak: 1946-64 arası doğanlar. Özellikleri: Kuralcı. Nüfusun %19'u.

X Kuşağı: 1965-1979 arasında doğanlar. Özellikleri: Rekabetçi. Nüfusun %22'si

Y Kuşağı: 1980-1999 arasında doğanlar. Özellikleri: Yaratıcı. Nüfusun %35'i.

Z Kuşağı: 2000'den sonra doğanlar. Kristal çocuklar. Özellikleri: Derin duygusallık. Nüfusun %17'si

• Sessiz Kuşak
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Kentlileşen kuşak
    30% (3)0% (0)20% (3)Oy Ver
  • X Kuşağı
    40% (4)40% (2)40% (6)Oy Ver
  • Y Kuşağı:
    10% (1)60% (3)27% (4)Oy Ver
  • Z Kuşağı
    10% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• X kuşağı daha verimli olabilirlerdi ama siyasetin en yoğun olduğu zamana denk geldiler.Y kuşağında ışık var özellikle 90'lılarda.Z kuşağını at çöpe onların gelecekte birşey yapabileceğini sanmıyorum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu bizim ülkemiz baz alınarak mı yapılmıştır merak ediyorum. zira bu listeye göre y kuşağı(kendimde bu kuşaktanım) yaratıcı oldukları için çok katkı yapmış olmaları lazım. ama ben şunu görüyorum k ülkemizde z kulağı diye tabir edilen kuşak daha yaratıcı. bana öyle geldi.

0|1
    0|0
    • kuşak isimlerinin bazıları yabancılardan alınmıssa da ozellıklerı Turkıye gozununde bulundurularak yapılmıstır

• Y Kuşağı dedim :)

0|1
    0|0
  • x ve y kuşak

0|1
    0|0
  • 95den sonra doğanlara normalden fazla anestezi verilsin.

0|1
    0|0
  • 68 kuşağı , katledilip sindirilmeselerdi her şey farklı olabilirdi . Net

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• X kuşağı çok şey yapabilecekken başlarını darbelerden kaldıramamışlar ne yazık ki. Bakalım belki bizim kuşak bişeyler yapabilir.

Daha önceki kuşaklar okuduğum araştırdığım kadarıyla ülkenin içine sıçmışlar resmen.

1|1
    0|0
  • şimdiki genclerin gelecege hicbir katkısı olmayacak diye dusunuyorum ozellikler 95 ve 96lılar.. bos genclik..

0|1
    0|0
  • Y Kuşağı: bence

0|2
    0|0
  • y kuşağı bence yapacaktır

0|1
    0|0
  • eror! not found bukadar kapsamlı bilgim yok

0|1
    0|0
  • 2000'den sonra doğum yasaklanmalıydı. Hatta 96 dan sonra yasak olmalıydı.

0|1
    0|0
  • x kusağı ulkenın kalkınmasında onemlı paya sahıp bıreylerdı.ekonomık ve sosyal olaylar gozununde bulundurunca ulkeye katkı yapmıs en baskın kusak

0|2
    0|0
Yükleniyor...