Sitedeki hangi kategori seni rahatsız ediyor ?

beni flört,aşk,ayrılık kategorileri

sitenin çıkarları doğrultusunda kalkmaz zaten bu kategoriler,sorulan soruların %50 si bunlardan oluşuyo,hayatın boyunca birilerine danışarak mı yaşıcaksın yok sevgilim mesaj atmıyo napim atmıyosa snde atma ama dayanımıyorum ayrılsam mı ayrılamıyorum ki ama çok seviyorum gerektiği taktirde kalbine taş basıcaksın bunu nden baskalarına soruyosun,kendi kararlarını kendin alamıyomusun...

"en kötü karar,kararsızlıktan iyidir"

Güncellemeler:
siteye biraz el atılması lazım yeni kategoriler falan,site yönetimi belkide gerekli çalışmaları yapıyodur,yapmıyolarsa el atmaları lazım

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

• Siyaset falan olabilir aslında sitenın amaci daha cok sorun cozup bılgı edınmek ama bazen evlılık porgramına dönuyor :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• cinsellik ve ayrılık kaybolsun

1|1
    1|1
  • ayrılık olmasın bence.

0|0
    0|0
  • cinsellik kalksın

0|0
    0|0
  • cinsellik.

midemiz kalktı artık.

0|0
    0|0
  • cinsellik :/

list ben level 4 olmadan o kategoride soru sormayın lütven.

1|1
    1|1
  • Cinsellik kalkmalı.

0|0
    0|0
  • Flort, ask, ayrilik

0|0
    0|0
  • Cinsellik ( çok boktan saçma sapan sorular var) flört .

0|0
    0|0
  • Cinsellik kalksın.

1|1
    0|1
  • Hepsi kalsın. Giderse spor gitsin.

0|1
    0|0
  • Hiçbiri rahatsızlık vermiyor.

0|0
    0|0
  • Cinsellik. 4 level olan herkes orada saçma sapan sorular soruyor. Bıktırdılar artık.

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmemde cinsellik bölümü kapanırsa abazalar siteye tırmanırlar orası kesin

1|0
    0|1
  • ayrılık, cinsellik

1|0
    1|0
  • Cinsellik kalksın.

1|0
    1|1
  • Flort, Ask, Cinsellik, Ayrilik

0|0
    0|0
  • Flört rahatsız ediyor.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri rahatsız etmiyor.

Girip bakmam yeter.

0|0
    0|0
  • cinsellik katagorisi olmamasını isterdim.

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Kategoriler değil, kategorilerde ezbere boş boş konuşan insanlar beni rahatsız ediyor. Ya arkadaş, birisini engelliyorum birisi çıkıyor başıma. Tanımadıklarıma hiç laf atmam ama neden bütün sitenin salçası beni buluyor !

1|1
    0|0
  • fikir alısverisi guzel bişi hepsi iyi bence

ama sorun su bence kimse guzel soru sormayı beceremiyor sanırım.

cinselliktede cok edepsizce sözler kullanılıyor yani terbiyesizlik yapmak için gibi gibi

yani bazen dusunmeden edemiyorum neden bu soruları soranlar kendi gibi olmaya calısmıyor ?

1|0
    0|0
  • Beni rahatsız eden kategori değil de o kategori altında sorulan soru bile olamayacak cinste saçma, sakil, abes, boş, iğrenç sorulardır beni rahatsız eden.

ama illa birinin kalkmasını istiyorsam sanırım bu cinsellik ve flört olurdu...

0|0
    0|0
  • Aşk

0|0
    0|1
  • Diğer kategorisi sinir edio beni. Ne kadar tanımsız ne kadar havada bir tabir ^_^

0|0
    0|0
  • Cinsellik kalksın.

0|0
    0|0
  • Cinsrllik kategorisini kaldırsınlar isterdim, yerine din kategorisi olsun isterim

2|0
    1|1
  • Ks böyle çok güzel <3333

1|0
    0|0
  • Ayrılık

0|0
    0|0
  • Cinsellik kalksın.

1|0
    1|0
  • siyaset ve cinsellik kaldırılsın

0|0
    0|0
  • cinsellik en azından ramazanda kalksın :((

0|1
    3|1
  • Cinsellik kalksın diyorsunuzda anlamıyorsunuz insanların bilmedikleri veya ihtiyacı olan şeyler var istemezseniz bakmazsınız arkadaş siz beğenmiyorsunuz diye insanlar dogru bilgi veya merak ettikleri şeyleri de mi sormasın? Bütün kategoriler iyi..

0|0
    0|0
  • Rahatsiz eden kategori yok. Rahatsiz olanlar da, o kategoriye girmesin olsun bitsin.

Kategori yok da, geyik yapacagim diye sacmalayan uye sayisi artti. Cocuklar tatile girdi diye mi boyle oldu bilmiyorum ama bunaltmaya basladi biraz biraz.

1|2
    0|0
  • cinselliğe yeni üyelerde girebilsin yoksa burada paylaşıyorlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...