Bir ilişkiyi canlı tutmanın yolları nelerdir_?

sevgilinizle aranızdaki ilişkiyi nasıl canlı ve taze tutarsınız ? 1yıldan fazla zamandır ilişki içinde olanlara soruyorum .. nasıl geçirdiniz 1 yılı ? sıkıldığınızda ne yaptınız ? hergün görüştünüz mü (mesaj, telefon , internet, yüzyüze vs haberleşme .. ) ya da sıkıldınız mı __

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• hayr bence cok sık görüsülmemeli benim 5 yıllık bir ilişkm var veşu anaskerde neysem işte :) aynı sehirdeyknde o calısıyrdu gndz konusamyrdk gece konusuydk birbrmzi gün içinde bile özlüyorduk konscak konularımızı öyle 1 ayda bitirp of ne konussak demedk hiç cnküü az konusydk öz knsydk özlüyodukk hep ve hala ilk günki gbi telefnda bile sesini duysam heycanlanrmm :) bak kalbm nasıl atıyo askım dinletiyim mi die dalagasını bile gecerim o yuzden herseyi bastan knsp bitrmeyn zamanlaaa hyayallernizi coğaltarak kurun bir gecede btn haylllerni anlatmaa

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim .. aynı bizi anlattın sanki .. gündüz ben çalıştığım için oda evden çıkamadığı için görüşemiyoruz .. sadece akşamları ve gece mesajlaşıyoruz tabi ben uyuyakalana kadar :) bazen kavga ediyoruz uyuyakaldım diye .. akşamları da ailesinin yanında konuşamadığı için fazla sesli de konuşamıyoruz . 1 ay 20 gündür hiç yüzyüze görüşmedik . aynı şehirdeyiz ama görüşmedik . ben çok özledim acaba o da özlemiş midir ..

• bugünlerde aramız kötü :( kavga ettik gibi bişey .. sevgilimle daha yeniyiz .. 2 biraz geçti .. onu çok özlüyorum . 2 aydır toplam 5-6 dır yüzyüze görüşmemiz . dün bazı konulardan ( geçmişiyle ilgili ) dolayı tartıştık biraz . onu kırdım , üzdüm :( pişmanım .. pişman olduğumu söyledim . dün gece telefonu nu kapatacağını söyledi mesaj atma dedi ..

• sonra akşama kadar delirdim tabi ben . psikolojik bunalıma girdim neredeyse .. ben gece için kapatacağını sanıyordum .. gün boyunca hiç iletişim kuramadım . eve geldim bir baktım ki feysten mesaj atmış .. hattımın pin kodunu yanlış girmişim puk kodu da yanımda yok diye. yayladalar p.tesiye kadar açılmayacak mış telefonu :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir ilişkiyi taze tutan aşktır.

Her gün aynı dudakları öpüp ilk gün ki gibi heyecanlanıyorsan,her güldüğünde senin de yüzünden aptalca bir tebessüm oluyorsa ve gözlerini kapadığında aklına ilk o geliyorsa işte o zaman bitmez o ilişki hiç bitmez.Çift taraflıysa tabi.Bir taraf deli divan öbürü umursamaz olursa biter,pek çok kişi de olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • biz uzak yerlerdeyız 17 ay oldu sadece telefon ve internet ışte :( keşke gezip tozabılsek. Birlikteliginızin kıymetini bilin :(

0|0
    0|0
    • şöyle düşün aynı şehirdesiniz . aranızda 200 metre var ve görüşemiyorsunuz :( yüzünü bile göremiyorsun .. ne hissederdin ? aynı havayı soluyorsunuz . aynı cadde de aynı sokakta yürüyorsunuz , aynı otobüse biniyorsunuz ama yüzünü bile göremiyorsunuz :(

• bende öyle diyorum . yapacak bişey yok da çok acı çekiyorum be dostum :(

• geçer geçer onu hatırlayacak şeyler yapma :(

• Buzdolabinin kapagini acik birakmadigin surece taze kalir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...