Ev telefonu kullanan arkadaşlar bakar mısınız ?

İYi akşamlar

Akşam 7'den Sabah 7'ye Gsm'lerle 12 ay boyunca bedava 1000 dakika kampanyası var. Bilenler bilir.

ilk sorum şu , şimdi cep telefonlarını ararsam ev telefonundan, sonradan kazık saplamasınlar? kabarık kabarık fatura gelmesin? güvenmeli miyim ? gerçi televizyonda da reklamı çıktı ama insan güvenemiyor yine de.

2. sorum ise

0800 314 15 16 bu numarayı arayınca sözde kaç dakikan kaldığını öğreniyormuşsun. Fakat 2 gündür arıyorum hep meşgul. hep meşgul. bu olay nedir hocam bir aydınlatır mısınız ? Kaç dakikam kaldığını duysaydm içim rahatlardı en azından ama yok..

Güncellemeler:

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• 10 dk önce sorsaydın babam burdaydı... Telekom'cu :D

0|1
    0|0
    • Gelince sorarsın artık bilgilendirirsin :S gerçi unutursun da neyse

• didiki 1000 dk. aşmazsa yüklü fatura gelmez rahat olsun.

bi de meşkul olması çok kulanan varmış bu tarifeyi şuan ondan yapılanma iyi olmayabilümüş. :)

• peki arkideşim sormadın mı biz şimcik içindemiyiz değlmiyiz bu numara hep böyle meşgulse nerden öğrenicez :D içindeyiz diye hesab et. konuştuk konuştuk ya değilsek? ay sonu o fatura nolcek :D teşekkürler bu arada

Kızlar Ne Diyor 1

• reklamlarda verilen numaradan kampanya kaydını yaptırdın mı ilk arayan 500 bin kişiye miymiş neymiş ondan mesgul olabilir hatlar herkes yüklenmiştir o numaraya kayıt olayım diye..

0|0
    0|0
    • onu bir iki hafta önce yaptım. az önce tekrardan aradım telesekreterdeki karı katılmaya hak kazandınız tekrar kayıt yapmaya gerek yoktur dedi :D ama insan güvenemiyor be

• acıkcası bende güvenmiyorum 7 den 7 ye evden eve kampanyasına dahi güvenmiyorum birseyin reklamı yapılıyorsa onda bir cıkar vardır elbet bana göre..

Erkekler Ne Diyor 2

• telekoma itimi bile bağlamam güvenip te kaşıkla verirler kepçeye alırlar kesin bir hi*nelik var o işte

0|0
    0|0
    • Az önce kız arkadaşımla konuştum. Cepte kontörüm kalmadığından evden aaradım. 15 dakika konuştuk. Sonra aklıma geldi birden. bir bakiyim eğer dakikalar azalmışsa demek ki vardır öyle bişiy dedim aradım şu numarayı ama hep meşgul hep meşgul. anlamadım ki bişiy.. :S

• faturada öperler aman diyim

• reklamlkara güvenme detaylı bilgi al altyazıalrda yazıyorla ufack çoğu ayrıntıyı

0|0
    0|0
Yükleniyor...