Kendimi çok çaresiz hissediyorum..

yaşımın çok genç olmasına rağmen kendimi 80 yaşındaki biri kadar yorgun hissediyorum bıkmış mutsuz isteksiz hiçbişey istiycek halim yok çok bunaldım hiçbişey yokken birden ağlamaya başlıyorum dramatik şarılar dinleyip moralimin içine dahada ediyorum hiç kimseye güvenim kalmadı bu hayatta en güvendiklerim arkamdan vurdu beni hiç arkadaşım dostum yok çok yalnız hissediyorum sevgilim var ama ondanda uzaklaştığımı hissediyorum soğuyorum herşeyden tek istediğim beni gerçekten anlıycak biri

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şu sözü yarattım;

"Zamanında o kadar çok savaş kaybettim ki, şimdi kazandığım zaferler bile beni mutlu etmeye yetmiyor."

Ne yediğin yemekten, ne içtiğin sudan tat alamıyorsun, soluduğun havanın seni boğduğunu hissediyorsun, hiç yokken bir anda gözlerinin önce nemlenmesi ardından da tomurcuklanan ve dökülen yaşlarına engel olamıyorsun.

Hıçkırıkla ağladığın günlerin sayısı ağlamadıklarından daha ağır basıyor. Zman zaman internette,telefon rehberinde ya da dışarda onlarca,yüzlerce insanın oluşturduğu bir denizde tek başına yalnız bir damla gibi hissediyorsun.

Güvenerek ayak bastığın topraklar bataklıktan ibaret, üstünden geçmeye çalıştığın köprülerin yıkılmış. Çevreni perdeleyen ve seni dışardaki o tüm vicdansız değersiz insandan koruyan duvarların çökmek üzere. Uzaklara saklanabileceğin bir gemin yok hepsi limanında yakılmış birer birer.

Çoğu zaman uzandığında yattığın yatakta sırtının acıdığını hissedersin ki bu durum seni arkandan hançerleyenlerin sancılarıdır.

Birisini gerçekten de yanında hissedersin ama bir gölgeden ve uzakta ki bir sesten farksızdır.

Gücünün zirvesinde görünsende içten içe çürüdün, içini milim milim kemiren kurtlara sahipsin hepsi birer sahte arkadaş,eş,dost,akraba..

Ve sonra gözün ufuklara dönük ararsın, gökyüzünde tepende seni kavuran güneşin altında. Ya da tüm caddeyi yıkayan yağmurda belki de seni titreten karlı soğuk gri bir günde. Ama o yoktur işte. O özel olanı bulamazsın. Umut tutunabildiğimiz tek şey olsa da aslında damarlarımızda ki bir zehirden farksızdır. Yavaşça çift dikiş atarcasına tüketir seni. Ta ki onu bulana dek.

2|0
    0|0
    • oha süper sanki kafamdan geçenleri yazmışsın

• saol :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• seni anlıyorum ama lafta değil gerçekten anlıyorum. depresyondasın sanırım aynı şeyleri yaşıyoruz. yalnız olmadığıma sevindim :D

1|0
    0|0
    • sen gülüyosun

• iğnesi içine diye bir deyim vardır. bir de ben herkesi anlayabiliyorken ben neden anlaşılamıyorum bunu merak ederim.

• aynen

• Bende deprosyondaydım gıdıyordum ıcıyordum eve gelıyordum yatıyordum hergun boyle başka bısey yok birgün gozumde bir ışık parladı oyle boyle degıl ama şımşek cıktı bı kalktım bızım dayı tutmus benı başımıza pskopatmı cıkcan dıye dovuyor .D o dayak bana oyle ıyı geldıkı cuma lara gıdıyorum her cuma :D

0|0
    0|0
  • tanışmak istermisin beraber birşeyler yaparız benimde sevgilim var hepberaber

1|0
    0|0
  • ne zamandır depresyonda sın?

0|0
    0|0
    • depresyondamıyım ben?

• herşey beni mutsuz etmeye yetiyor amaen sonuncusu bir kız arkadaşla tanıştım ben ona bütün arkadaşlarım beni bıraktı dedim seni bırakmıycam dedi ama ertesi gün mesaj bile atmadı

• hiç arkadaşın yok. sevgilin yok. çok yanlızsın. ailenle sorunların var. öyle mi?

• dua et arkadaşım

1|0
    0|0
  • tahmin edebiliyorum çünkü namaz vaktiydi yazdığım an. sen buradaysan demek ki kılmıyorsun :))

0|0
    0|0
  • namaz kılmadığındandır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı şeyleri bende yaşadım tipik depresyon böyle şeylere inanıyor musun bilmiyorum ama tahmidiye duası aç dinle bana çok iyi geldi inşallah sana da iyi gelir,baktın aşamıyosun mutlaka doktora gitmeni öneririm ilaç desteği de işe yarıyor.

1|0
    0|0
  • depresyonda mısın nesin? psikoloğa gittin mi? destek olurdu

0|0
    0|0
    • yok gitmedim

• gitsene kuzum böyle günlerin heba olmasın

• kafama göre gidememki bn öyle evden çıkan bir tip değilimdir pek bilmiyorum hastane psikolog işerini hiç bulaşmıyım

• bende sen gıbıyım

1|0
    0|0
Yükleniyor...