Bir erkek neden aramaz?

Kısa bir süre önce tanışıyorsunuz, sizden etkilendiğini ve sizi tanımak istediğini söylüyor..seviyeli bir şekilde, haftanın birkaç günü görüşüyorsunuz. ikiniz de bu görüşmelerden mutlusunuz..Arkadaşlıkla sevgililik arasında salınıyorsunuz. Ben pek arama alışkanlığı olan biri olmadığım için (kendisi de keza çok aramaz) bunu kendisine de söyledim.Kendisi beni aramasının ben de rahatsızlık yaratmayacağını sordu, hayır dedim. Ertesi güne ya da işi uzarsa sonraki güne görüşmek istedi, sözleştik. Haber verirsin dedim, tabii dedi; fakat aradan 5-6 gün geçti hiçbir ses çıkmadı. İşin ilginci, face.de arada tel.den girip beğeni paylaşım yapıyor, bazen benim paylaşımlarımı da beğeniyor. Ben, aramadığı için aramıyorum, nötr ve sessiz kalıyorum. Sonuçta iyi tanıdığım biri değil ve eski olumsuz yaşantılarımdan dolayı birşeylerin hızlıca olmasından yana değilim, kendisine de baştan belirttim bunu. -Sizce neden aramıyor olabilir? -Benim davranışım şu durumumuza uygun mu?

Not: Evlenip ayrılmış, çocuğu olan biri, bu benim açımdan sorun değil, hemen hemen aynı yaştayız. uyuşuyoruz.

Güncellemeler:
Sorduğum soruları yanıtlanırsanız sevinirim. Laf olsun diye yorum yapmazsanız, mantıkla yaklaşırsanız bana da yardımcı olmuş olursunuz..

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Deneme yapıyor.denemeside şuu

-Ben arayıp sormadan hiç bana ulaşcakmı acaba ? diye

Boşta olsa bir mesaj salıver cevap gelirse pardon yanlış oldu dersin iice gıcık etmiş olursun :D :D

1|0
    0|0
    • Sözleştiğimiz halde mi? arayacağım deyip aramadığı halde mi? bu nasıl bir deneme, emin misin? Daha önce birkaç kez bana söylemişti. 2 gün başka şehire gitmiştim, aklına estikçe beni ara olur mu diye mesaj atmıştı. ben de arama alışkanlığım olmadığını, kendisi uygun olduğunda ararsa sevineceğimi söylemiştim. olay bu dereceye ulaştı..bana anlamsız geliyor açıkçası, böyle bir insana nasıl güven duyabilirim ben? deneme yaptığını sanmıyorum, istemiyor belki de, belki de inat yapıyor ben arayım diye..

• daha 2. kez görüşmemizi biraz geç oldu diye trip yaptı,(ailem den hmn izin almamştm) ayda bir görüşçeksek noktalayalım diye tribe bağladı bende gittim 2.görüşmeye..bu 2.görüşmenn akşamında bişeyler yazdı cevapladım sonra 2 gün kayboldu,bişy yazmadı

dedim"- ne oldu falan görüşme sonrası fikrin mi değişti?"cevabı:--yok bana 2.görüşmemizin akşamında bşey demiş soğuk cevap vermişim ,konuşmak istemediğimi hisstmiş falan.. kendi halime bırakmış o yüzden.." ya ne alakası var faln dedim ama 2.grşme so

• 2.grşme sonrası fikrin değiştiyse bilemm tabi falan yazdm"yok fikri değişse söyler miş o kadar cesareti varmış,değişmemiş neyse devam ettik mesajlara falan.. " maşallah tabi bikaçgnsonra..

yine kaybold u ne bir arama ne bir mesaj ..face.tende yazmıyor 1 hafta oldu .. sizce bu adamın derdi ne olablir kafayı yiyecem kavgamz yk,en sn ters bişeyde demedk..

sizce derdi ne ?ne yapmalıyım uzaklaşmak mı istiyor acaba ?maşallah beyimiz dengesiz mi ne?sizce bitmiş mi ne yapsam ..tecrübemde pek yok

Erkekler Ne Diyor 5

• kontürü yoktur.

0|0
    1|0
    • Faturalı kullanıyor..bu olasılık asla olmaz..

• cinsellik istiyor olabilir sana söyleyemiyordur, hayır diyeceğin için konuşma gereği duymayabilir.

0|0
    0|1
    • Onu verebilecek biri olmadığımı anlamıştır sanırım, o yaşa gelmiş anlamamış olmayacağını sanmam. gayet güzel, seviyeli bir "arkadaşlığımız" var diyeyim.. zaten henüz sevgili durumunda da değiliz..cinsellik isteseydi benden ala çevresinde verebilecek kişiler olduğunu ikimizde biliyoruz.

• senin adına sevindim. umarım her şey istediğin gibi olur.

• Teşekkürler..

• sürekli seni arayıp sıkmak elinden kaçırmak istemiyodur

1|0
    0|0
    • Sıkmak değil ki bu! Sözleştik şu gün buluşacağız diye, kaç gün geçti ses yok..face.de beğeni yapıyor benim paylaşımımı da beğenmiş bugün ama arama yok! saçmalık bence..

• uyuya kalmıştır ondan

0|0
    1|0
  • zehra senı seviyorum :)))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hepsi aynı işte bunları birini görünce topuk :)

1|0
    0|0
    • hahah bu kızlar sudan çıkmış ak kaşık bence çocuk az bile yapıyo ben kız arkadaşıma okadar değer verdimde noldu ağzıma sıçtı

• Açıkçası ve ilgisizliğe, dengesizliğe ve ketumluğa gelebilen biri değilim..bu özelliklere tahammül edemem. birkaç gün daha bekler siler, defteri kapatırım. bu kadar net!

• en iyisi yaparsın

• kontörü yok

0|0
    1|0
  • ya sonuç ne oldu peki neden yazmamış

0|0
    0|0
    • Bu yorumu yazalı sanırım 2 ayı geçmiştir..En sonunda ilgisizliğinden dolayı face.de kısa biraçıklama yaparak her yerden sildim ve bitirdim..başka birhalçare bırakmadı bana.. (arada olanları, görüşmelerimizi yazmıyorum keza ona bakarsanız gayet iyiyiz;fakat haftada ya da 10 günde bir görüşüyoruz yani iletişimimiz son derece sağlıksız. bu şekildegörüşmek istiyorsan beni bir daha arama lütfen dedim, 3 gün sonra aradı ama izin günümde aramadı, o akşam ona başka bir yerde rastladım.

• Benzer şeyleri ben de yaşadım..ve dolayısıyla bu durumda bir ilişki yaşanmadığından eminim..duygusallık zorla olmaz, ben bu (ne olduğu belirsiz durumda) onu hiç sıkmadım, rahat bıraktım. o da beni..o bana güveniyordu ama ben ona: hemen değil..kıskanç olmadığını söylüyordu ben dozunda kıskanç biriyim..yine de içimde şüphe olan şeyler vardı, belki geçmişte yaşadığım aldatılma olayımla alakalı bilemiyorum..söylemek istediğim şu: bazen herşey ilerlemeden kesmek en güzeli..bu kaçmak değil,

• biz zaten onları istemediğimizi söylemiyoruz. olması gerekeni yani ilgi bekliyoruz. onu da vermekten acizlerse o zaman herkes kendi yoluna gider, kimsenin kimseyi oyalamaya hakkı olamaz. insan seçimleriyle yaşıyor, bu doğru veya yanlış, sorun bizim ne istediğimiz..ben, kendi adıma hoşlanmış olsam dahi bu tarz bir arkadaşlık ilişkisini kendime saygım adıma kabul edemem..bana vakit ayırmayacak birini tanıyamam bile..iyi düşünmenizi öneririm. kendinize haksızlık yapmayın, kendinizi suçlamayın.

Yükleniyor...