Yaptığının yanlış olduğunu nasıl anlatırdınız?

mesala bı yakınınz ders çalışmıyo dersten sogumuş sürekli bilgisayarda n kalkmıyo gelecgını düşnmiyo nasıl davraanıp yaptıgınn yanlışlıgını gösterirdinz

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşin mi o?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence en iyi yöntem bir iş yerinde kesinlikle en az 2 hafta süreli çalışmasıdır.Tabi kaç yaşında olduğuda önemli ama artık belli bir yaşın ütüne gelmişse şahsi fikrim budur.Bu şekilde bazı hayat görüşlerini annesinin bababasının ya da başka kimselerin söyledikleriyle değil kendi düşünceleriyle görür.

0|0
    0|0
    • valla yemege bile gelmiyo onu desekde yaparmı bilmem

• illaki dediğinizde yapmıcaktır bir tanıdığa yakına eşe dostta mümkünatı varsa çalıştırtın.çalışacak olan kişiyede birazcıkk emrivaki yaparak tabi :D

• Dogru yolda bence.kendi capinda sisteme kufur ediyor daha dogrusu sisfltem onu o hale getirmis bisey yapamassin..

0|0
    0|0
  • Çok kolay bilgisarı boz windowsun içindeki dosyaları sil sonra bilgisayarı kapat bir daha açtığında açılmayacaktır ama çaktırmadan yap sonra sen bozdun olur

0|0
    0|0
    • bunuda denedım çk ası valla yakarım evi dıyo üstemek istemıyom ama kendını yakıyor

• bırak zamanı gelince anlar parasız kalsın etekleri tutuşsunn

0|0
    0|0
  • Pc profuyum. çökeltirim

0|0
    0|0
  • Doğru yöntemi bulduğunda bana da söyle bende o haldeyim.

0|0
    0|0
  • Beni tarif ettin ban ilkokulda lisede böyleydim kimse birşey değiştiremedi ben böyleyim.

0|0
    0|0
  • internet faturasını ödemeyin net kesilince çalışıp ödemesi gerektiğini belirtin

üç gün çalışsın aklı başına gelir kesinlikle

0|0
    0|0
    • bunu babam denemişti artık bilgisayara bişey yapmasakta sz bozdunz diyo aileyı parcaladı valla :(((

• dayak cennetten çıkma diye bir ata sözü varya olmuyor işte

en güzeli tebliğinizi yaparsınız artık dinler dinlemez kendi bileceği iştir

herkes kendinden mesuldür

Kızlar Ne Diyor 6

• bilgisayarın monitörünü gözünün önünde yere atarım , dişe diş kana kan .

0|0
    0|0
  • Ona böyle davranmanın sonuçlarını gösteren videolar falan bul izlet çalışmazsan böyle olursun gibisinden birde üstüne güzel bir konuşma yap belki yaptığının yanlışlığını anlar ve çalışır :)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarını gizlice bozarım, modemi saklarım.

0|0
    0|0
  • yalçın seni seviyohum :))

0|0
    0|0
  • Kendiliğinden vazgeçmesi lazım, dışardan birinin sözlerinin hiçbir tesiri yok.

0|0
    0|0
    • kaç kez düzgünce konuştuk annem üzülüyü baya bı bagımlı vazgecmıyo

• Konuşurdum. Eğer ederse çalışmamakta, bir şey yapmazdım. Zamanı gelince kendisi anlayacaktır zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...