Fernandes mi Sneijder mi, hangisi daha iyi bir futbolcu?

Sizce hangisi daha iyi bir futbolcu?ben sneijder diyorum

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun tartışması bile olmaz Tabikide Sneijder

Fernandes Avrupanın iyi liglerinin orta sıralara oynayan takımlarında oynamış ve o takımlarda tutunamamış bir oyuncu Sneijder ise Real Madrid İnter gibi büyük takımlarda oynamış ve başarılı olmuş bir oyuncu Real Madriddende haksız bir yere gönderilmişti zaten

Sneijder´in biraz zamana ihtiyacı var geçen sezon çok uzun bir zaman futbol oynamadı ama bu sene gerçek Sneijder´i herkes görecek.Fernandes Beşiktaşa geldiği ilk zaman Kadroya bile giremiyordu bir ara kadro dışıda kaldı zaten

Fernandes iyi bir futbolcu ama Sneijder bir dünya markası

3|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 22

• otomatik değil Manuel Fernandes

gecen senenin istatistiklerine bak sonra konuşalım

2|0
    0|2
  • Sneijder mi?

Arkadaş Daha Sneijder o kadar varlık gösteremedi ki, Fernandes ile kıyaslansın.. Hem Fernandes ile kıyaslayacağınız adam Sneijder değil, Selçuk İnandır..

Hoş, öyle bile olsa hiç düşünmeden Fernandes diye bi' cevap verirdim..

1|2
    2|0
    • Sneijder dünya futboluna kendisini kabul ettirmiş bir oyuncudur

• Yanlış düşünüosun..

Öyleydi diye, öyle olacak ya da futbolu dünyanın en iysi ya da en iyileri arasında tamamlayacak değildir..

İyi geceler..

• bir beşiktaşlıyım ; Türkiye Alexden başka yabancı oyuncu gormedı bana göre

1|1
    1|0
    • Hagi var

• Haginin futbolculuğuna laf bulamıyorsun

• ben futbol eleştirmeni değilim, onu uzmanları yapsın. ALEX bana göre tr nin gördüğü en kaliteli yabancı futbolcudur. Karakteriyle adamlığıyla

• Mevkileri farklı ama başarı açısından bakılınca Sneijder zaten belli birşey bu.

0|0
    0|0
  • Snejider

1|1
    0|1
  • Fernandese sormuşlar türkiyede en iyi ortasaha kim?

cevap vermiş selçuk inan

Selçuk inana sormuşlar ?

fernandes demiş...

0|3
    1|0
  • tabiiki sneydııııır ılk yarı sonunda 30 mılyon euroya chelseya satcaz:)

1|1
    1|2
    • Bizde kalsın daha iyi

• hadı 30 a vermeyelımde 40 veren alsın,yoksa fenerın besıktasın halıne donerız:)

• sneijder fernandesten hızlandırılmış kurs almalı fernandesin tırnağı olamaz

1|1
    1|1
    • Kıskançlık tavan yapmış bence alper hepsinden iyi

• sneijderin ne katkısı olmuş. galatasaraya gelene kadar hiçbiriniz ismini bilmiyordunuz:)))

sizde hastalık olmuş kendi oyuncularınızı diğer oyuncularla kıyaslamak

yok emre mi selçuk mu yok alex mi hagi mi yok sneijdermi fernandes mi yok musleramı volkanmı...

• ne fernandes miş arkadaş fernandes ne yapmış beşiktaşda merak ediyorum veya eski takımlarında.sneijder cl kupası almış dünya kupasında hollandanın 10 numarası kıyasladığınız adam world class adam fernandes miş neyse.

1|3
    0|2
    • Bende anlamıyorum ama fernandes daha iyi diyenler var

• onlara aldırma, cl ligi kupası almış yıllarca epl liginde oynamış her dünya kupasında golcü, asist kralı olan bir adam sneijder

bu sene iyi izleyin patlama yapacak

• İkisi de bu lig kalitesinin çok çok üstünde topçulardır. Geçen sezon Sneijder'i fazla izleyemedik pek bişey yapamadı uzun süre sahalardan uzak kalmıştı çünkü. Bunun cevabı bu sezon belli olur ama benim için Sneijder Fernandes'den kat kat üstün bir futbolcudur :)

0|0
    0|0
  • Türkiye de Fernandes'in BJK ye verdiği katkı Sneijder'in GS ye verdiğinin on katı, milli takımlarda şüphesiz Sneijder daha üstün, iyiylik göreceli bir kavram olduğundan ve beni Türkiye ilgilendiğinden benim oyum Fernandes.

0|0
    0|0
  • böyle sorular sormayın arkadaşlar yukarda Allah var Fernandes kim? Sneijder dünya kupasında Hollandayı finale götüren baş kahramanlardan biriydi interin şampiyonlar liginde kupayı almasını sağlayan en baş kişiydi oynadığı takımlar Real Madrid İnter Milan.Peki fernandesin başarıları ne?

0|0
    0|0
  • Sneijderi interdeki dönemine götürsek vary aof off geçen sen pek hazır değildi bu yıl talihsizlik yaşamazsa döktürecek...Fernandes tam anlamıyla hazır halde olduğu için geçen yılk bence çok Sneijdere göre çok daha iyiyydi

0|0
    0|1
  • fernandes göze hitap eder sneijder kimseye hitap etmez..

1|2
    0|1
  • mevkileri biraz farklı

0|0
    0|0
  • Tabi ki Fernandes

2|2
    1|5
  • Genel itibariyle değerlendirirsek Sneijder ama son iki sezona bakarsak Fernandes

0|1
    0|0
  • fernandes tabiki

0|2
    1|2
  • sneijder daha kariyerli ama türkiyede ne yapacağını bu sene görücez

0|0
    0|1
  • bence fernandes daha yararlı bir futbolcu. kariyer anlamında sneijder tartışmaşız koyar ama.

0|1
    1|1
  • george best veya mario kempes

0|0
    0|0
  • sneijder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kıyaslamam bile Manuel Fernandes

0|2
    1|1
  • Bence Fernandes.

2|4
    1|2
  • onlar da kim

1|0
    1|0
  • Genel olarak Sneijder..Tamam geçen sezon kendini pek gösterememiş olabilir ama uyum süreci vs. bu sezon fırtına gibi esicek ..

Geçen sezonu da göz önünde bulunduracak olursak Fernandes daha iyiydi..

0|0
    0|0
  • Fernandes dememek için sebep bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Wesley Sneijder <333

0|0
    0|0
  • fernandes sneijderin tırnağı olamaz bea

0|1
    2|2
Yükleniyor...