Tolga Zengin mi, Onur Kıvrak mı? Hangisi daha iyi kaleci ?

Ben 2'sini de ayırt edemiyorum . İkisi de birbirinden iyi ve Türkiye'de ilk 2'deler benim için .

Siz ne dersiniz ?

1|0
412

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• tolga daha iyi

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum ikisi de iyi kaleci.. Ama Onur bir tık daha önde bana göre bilmiyorum daha atik sanki ..Ama genel anlamda ben Tolga'yı çok severim..

0|1
    0|0
  • Tolga Zengin.

0|1
    0|0
  • Tolga daha çok göze batıyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence Onur daha iyi refleksleri Tolgaya göre daha iyi

1|1
    0|0
  • Tsli olarak ikisinide canlı çok izledim..

Onur 1 adım önde her zaman..Ondaki refleks ve kıvraklık her kalecide bulunamaz doğuştan gelen özellikleri sezileri var..

Tolga ise süper ligde ki bir çok takımın kalecisinden daha iyi o da iş yapar..Asıl bomba 1461 in kalecisi Fatih olacak ilerde..

0|1
    0|0
    • Asıl bomba Fatih olacaksa sizden 1 tane alalım Tolga'yı verin bize Türk kalecisi oynatmak istiyoruz seneye Muslera'yı satarız gider

• Bizde adam çok ya cevahirler var sarallar var ulusoylar var yılmazlar var ağaoğlu tayfası var adam çok para çokda iki trabzonlu bir araya gelip ortak iş yapmaz kanımızda muhalefet var ordan kaybederiz:D

• aynen öyle ben trabzonlu sayılırım bilirim . TS'ye maddi destek vermiyo iş adamları

• Volkan dan sonra ilk 2 yapılırsa ona girebilirler bence

0|0
    0|1
  • Onur daha iyi ve daha genç tolgada kötü değil ama oda çok iyi Türkiyenin en iyi yerli 2 kalecisi

0|1
    0|0
  • Onur daha iyi

0|1
    0|0
  • Tolga daha hızlı,yani reflexleri daha iyi olan bir kaleci..

0|1
    0|0
  • Tolga Zengin...

0|0
    0|0
  • 2 side iyi

genç olanı almak manytıklı

0|0
    0|0
  • ikisi arasında kıvrak daha iyi geliyor bana

0|0
    0|0