Sizce hangisi? rezil mi olurum yoksa tam tersi benımde saf olmadıgımı anlar mı?

arkadaslar bir cocuga hoslandıgınızı bellı edıyosunuz diyelim. çocukla muhabbetınız yok ama. ama devamlı bakısıyosunuz hiçç durmadan. yanı neredeyse oldu bu iş denecek bir bakısma. hatta cocuk bı ara yanınıza gelmeye calısıyo ama cesaret edemiyo vs vs. sizde bu durumdan cesaret alarak hoslandıgınızı bellı edıyosunuz. çocuk hoslandıgınızı anlıyo ama nedendir bilinmez sizi sallamıyo artık. bakıyo gelmıyo. gidiyo baskasına yazıyo falan fıstık. siz bu cocugun arkadasıyla cıksanız sizce bu cocuga kapak yapmış olur musunuz yoksa tam tersi zaten rezil olmussun dahada rezıl olursun arkadasıyla cıkarsan diyemı dusunuyosunuz? ( lütfen saçma sapan yorumlar yapacaklar yapmasın. üniversitedeyim bu arada. kaç yasındasın dıye sorarsanız eğer.)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu kızlardaki ruh halinide anlamıyorum esas çocuga açılma cesareti yok ama gidip en yakın arkadaşıyla çıkma cesareti var.Sen bu hareketi yaptıktan sonra ağzınla kuş tutsan esas çocuk geri gelmez...Kims ikinci el kız istemez hele de kankasından düşmeyse...

0|0
    0|0
    • bende arkadasıyla cıkma cesaretı yok. arkadası bana asılıyo. hem ben esas cocuga hoslandıgımıda bellı ettım daha ne yapayım

• o çıktıgı kızı sevmeme ihtimali var mı yani şu durumda?

• tabiki var git sor öğren seviyorsa umut beslemezsin sende arkadaşıyla çıkarsın bu sefer bu yaptığın süper olur..

Erkekler Ne Diyor 6

• Sneden hoslanmamistir . Sade onun için kisa bir süre bakiştigin biri olmusundur arkadaşin la çikmanin ona koyacagını sanmam aksine bu kız benden hoşlandı pas atmadım mal arkadaşimla çıkıyo der.

0|0
    0|0
  • gıdıp onun arkadasına asılana kadar cesaretın varsa gıt dırek cocuga asıl da en azından sevdıgıne ulas;)

0|0
    0|0
    • ben arkadasına asılmıyorum. arkadası bana asılıyo su anda.

• baskasıyla cıkıyo

• o zaman senı sevmıyomus ya da o bakıslar yalanmıs sende senınle cıkmak ısteyenle cık bu kadar :) tabı mutlu olcagına ınanıyosan

• Sadece kesin olarak şu söylenebilir gerisi ihtimal dahilin de olur..

Arkadaşıyla çıkmaya kalkarsanız bir daha o adamı unutun... Artık hoşlanmış olsa da sizinle çıkmaz..

0|0
    0|0
    • e zaten baskasıyla cıkıyo su andada. zaten cıkamayız yanı.

• Tamam ama sizin sözlerinizden bu çocukla hani kızsanız kızdırmak isteseniz bile "çıkmak" istediğinizi anlıyorum.. Bu soylediğiniz yöntem tam tersine aleyhinize olur.. Arkadaşı ile çıkarsanız biliyorsunuz bizde bir "yenge" durumları vardır..Ayrılsanız bile o durumda işler cok zora girer..

• aynı benim başıma gelen olay la :D

0|0
    0|0
  • rezil olursun.

0|0
    0|0
  • hoşlandığını anlaması değil de senin bir davranışın ona itici gelmiştir. yoksa hala hoşlansa ve senin de hoşlandığını anlasa dakka durmaz yanına gelir muhabbeti kurardı. yani her halukarda seni kafasından silmiştir. sen gidip onun arkadaşıyla çıksan onun açısından bişey değişmez, çıkacağın çocuğa odaklan bence, hoşlandıysan çık, hoşlanmadıysan kendini hiç etme derim.

0|0
    0|0
    • cıkacagım cocuga odaklanmayı ısterdım ama baskasıyla cıkıyo

• ya iyi olur mu ki onla çıkmam?

• diyorum ya bakıştığın çocuğa bir etkisi olmaz, hoşlanmıyosan boşuna çıkma

Kızlar Ne Diyor 2

• çocuğun sana ilgisi varsa ikisinin arasında sürtüşme olabilir.hiç bulaşıp başını ağrıtma yani.insanlık hali yani her an her şey olabilir.ayrıca çocuğa kapak yapmanın dışında arkadaşıyla çıkarak çevreye basit kız imajı vermeyi de istemezsin değil mi? ;)

0|0
    0|0
  • arkadasıylea cıkarsan bu senı kucultur kapak yapmak ıstıyosan baska bırıylede cıkabılırsın el ele onun onunden gecmen yeterli olur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...