Kızların bıyıklarının bu kadar uzadığını bilmiyordum

Bu gün bir aydınlanma yaşadım. Allahım dedim bir yaşıma daha girdim. Şöyleki, bir kız arkadaşımız face e üzerinde beyaz bir gecelikle yatak odasında çektiği resimleri atıyor. Muhtemelende resimleri direk telefondan gönderiyor ki, bıyıklarının farkında değil. O beyaz gecelikle yatak ortulerıyle çekilen karede bıyıklarda siyahya nasıl dikkat çekiyor. Kızı da bir görseniz bildiğiniz taş gibi bir hatun. Gerçi artık benim için bir anlam ifade etmiyor hatta kadınlardan soğumuş olabilirm çünkü kızların bıyıklarının bu kadar uzadığını bilmiyordum. Allahım nerelere gitsem acaba bir başıma yanlız bir adayamı yerleşsem. Benimki gibi bir şok yaşayan var mınasıl kurtuluruz bu durumdan ?

0|0
109

En İyi Erkek Görüşü

• bıyıkılı kızlar kardeşimizdir

bıyıklarınızı kuaför perihan'a aldırın % 50 indirim var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Bıyıklı kızlar candır asdf :D

0|0
    0|0
  • almayı unutmuştur garibim:)

0|0
    0|0
  • :D:D:D:D öldüm soruyu görnce ya :D

0|0
    0|0
  • ay allahım iğrenç yaa.kız dediğin bakımlı olur o ne öyle yaa.

0|0
    0|0
  • link istiyoruzzz :D sadece kafa kısmını koy ama :D

0|0
    0|0
  • hayattan soğudum

0|0
    0|0
  • hayal edemedim :/

0|0
    0|0
  • foto at keke

0|0
    0|0
  • Almaya unutmustr eniste:)

0|0
    0|0
  • Biz de baksaydık:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• :D Aldırmazsan uzar arkadaşım yani normal bu. Kızın dikkat etmesi gerekirdi. Bu kadar da kendini yerden yere vurma :D

0|0
    0|0
  • o değilde bazılarının bıyıkları o kadar uzun ki ağızlarının içine bile giriyor:/

0|0
    0|0
  • Ya ben anlamiyorum ya vallahi onlarda insan olabilir ya sonuçta hormonsal bir durum sıkıldım artık netteki sakal bıyık muhabbetinden ya vakti gelmistir almamistir bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Böyle sorular iyi oluyor. Sapık ruhlular umulur ki kızlardan biraz olsun soğurlar. :|

1|0
    0|0
  • cok guzel ve seksi bir bayanın sırtında kıl toplulugu gormustum ben de cok sogumustum.hani boyle bazı hatunlar vardır bunda kıl ne arar la dersın.ıste oyle bır hatundu

0|0
    0|0
  • Fotoları link atsaydın

0|0
    0|0
  • batar o bıyıklar ha

0|0
    0|0
  • Kız yakışıklı çıktı desene :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...