Ne kadar katılırsınız? Belki de başka bir fikriniz vardır...:o

"Aşık olacaksan, kendin olacaksın, kendini seveceksin ve yalan duvarlarıyla çevirdiğin bir hayatın olmayacak. Öyle aşık olacaksın ki; aşkın kendisi olacaksın. Olamayacaksan, cesaretin yoksa, oturduğun yerden kalkmayacaksın."

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• çalışmaktan kendime bakacak halim yok ki sen ne diyosun yaa... hayat o kadar uzun değil ki :( boş vakit yok boğazımızı doyurabilmek için uğraşıyoruz

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Karşına bir tane odun al , şu yukarıda anlattıklarının hepsini uygula

Eğer işe yararsa ben burdayım ;))

Cümledeki tek takıldığım yer kendini seveceksin bölümüydü gerçek aşk

teslimiyet ister yani ruhen ve bedenen onu kendinden fazla seversen aşktır..

Tutki parmağın kesildi canın yanar evet ama onun parmağı kesildiğinde öyle bir canın yanarki

keşke benimki kopsaydıda onun canı yanmasaydı dersen aşk olur ...

Tabi bunlar artık sadece masallarda birde filmlerde mümkün , sen istediğin kadar sev

karşındaki anlamıyorsa kalktığın gibi yerinede davet eder hayat ...

1|0
    0|0
    • kendisini sevmeyen karşısındakini de sevmez ya da sen kendine değer vermezsen karşındaki sana hiç değer vermez. sağlıklı bir paylaşım olabilmesi için söylenmiş bir söz :)

• Aşık olucaksın o sana olucak. birbirinizi yiceksiniz tüm gün kavga ediceksiniz. sus lan diyince barışıcaz hiç bitmeyecek. (sıçtık)

1|0
    0|0
  • İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur .

1|0
    0|1
  • saygılar üstad... :)

1|0
    1|0
  • .kabul et şairsin :P :D

1|1
    0|0
  • benim harcım yalan valla dürüst müteaahhitim ben :)

1|0
    0|0
  • sanki hayat amacımız bu olmalıymış gibi

1|0
    0|1
  • güzel demiş..

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bu sözü pek anlayamadım

1|0
    0|1